20:48
Pavlásek vyřadil nasazenou jedničku

Adam Pavlásek (222.) si na Challengeru v Lilie připsal cenný skalp. Čtyřiadvacetiletý tenista ve druhém kole přehrál nasazenou jedničkou, kterou na turnaji plnil Guillermo García López (112.), 6:4, 7:6(6). Pavlásek v úvodním setu prohrával 2:3, od stavu 3:5 však vyhrál zbylé gemy. Ve druhé sadě se Čech dostal do vedení 4:2, brejk však nepotvrdil. V tiebreaku ke všemu prohrával 2:6, od té chvíle ovšem uhrál šest míčků v řadě. Pavlásek se v osmifinále potká s patnáctým nasazeným Sebastianem Ofnerem (184.).

20:28
Úterní program v Miami byl zrušený

Nečekané potíže mají na úvod turnaje v Miami. Zásluhou nepříznivého počasí byli organizátoři nuceni zrušit celý úterní program, v němž se měli představit také tři Češky – Karolína Muchová (94.), Marie Bouzková (116.) a Kristýna Plíšková (94.).

17:23
Program v Miami oddálil déšť

Nepříznivé počasí zatím nepustilo tenisty a tenistky do akce v Miami. Jihovýchod Floridy zasáhl déšť, kvůli kterému se nejdříve začne v 19:00 SEČ. Zápasy Karolíny Muchové (113.) proti Marie Bouzkové (116.) a Kristýny Plíškové (94.) proti Yanině Wickmayerové (141.) by tak nejdříve měly začít ve 22:00 SEČ.

08:11
Bouzková navázala na dobré výkony z Mexika

Dobrou formu z mexické Guadalajary si do Miami přivezla Marie Bouzková (116.). V kvalifikaci na turnaj WTA Premier Mandatory dokázala přehrát ve dvou setech favorizovanou Britku Katie Boulterovou (84.) 6:4, 6:2. V prvním setu sice česká hráčka ztratila podání v pátém gemu, ale hned v další hře dokázala po dlouhém dramatu s 10 shodami získat servis zpátky. Ve zbytku úvodního dějství byla lepší hráčkou, stejně jako v setu druhém, ve kterém od stavu 3:2 vyhrála tři gemy v řadě.

07:59
Plíšková zdolala Bogdanovou po obratu

Finále kvalifikace si v Miami zahraje také Kristýna Plíšková (94.). V souboji s Rumunkou Anou Bogdanovou (107.) sice prohrávala ve třetím setu 1:3, ale okamžitým rebrejkem se vrátila do zápasu a v dalším průběhu hry už nečelila ani jednomu brejkbolu, naopak o vítězství rozhodla brejkem v jedenáctém gemu. Česká tenistka postup vybojovala za 128 minut po setech 6:4, 1:6, 7:5.

07:55
Muchová zlomila odpor soupeřky v tiebreaku

Karolína Muchová (113.) zvládla vstup do kvalifikace v Miami a vybojovala postup do finálového kola. Se svou soupeřkou Vitalií Djatčenkovou (106.) z Ruska se v prvním setu trápila, hned třikrát prohrávala se ztrátou brejku a dokonce čelila nepříznivému stavu 3:5. V deváté hře se jí ale povedl třetí rebrejk v řadě a další ztrátu podání už v utkání nepřipustila. Úvodní set dovedla do tiebreaku, ve kterém vyhrála 8:6 po dramatické koncovce a zlomila tím odpor soupeřky. Muchová nad Djatčenkovou vyhrála 7:6(6), 6:1.

07:50
Rosol v kvalifikaci dohrál

Jo-Wilfried Tsonga (118.) byl v kvalifikaci ATP Masters 1000 nad síly Lukáše Rosola (133.). Český tenista v souboji s francouzským favoritem držel krok pouze v prvním setu, kdy se mu povedl rebrejk ve třetí hře, avšak od stavu 3:3 prohrál šest gemů v řadě. Z nepříznivého vývoje skóre mu nepomohl ani další rebrejk ve čtvrtém gemu druhého setu, kdy snížil na 1:3. Manko dalšího podání už dohnat nedokázal a prohrál 3:6, 4:6.