22:35
Druhé dnešní české derby pro Vondroušovou

Druhé české derby na turnaji v Miami ovládla Markéta Vondroušová (29.), která porazila Barboru Strýcovou (47.) po setech 6:3 a 6:2. První set byl vyrovnaný, rozhodl ho jediný brejk Vondroušové ve čtvrté hře. Ve druhé sadě byly k vidění hned čtyři brejky, tři z nich získala mladší z obou Češek Vondroušová.

21:42
Siniaková v Miami hladce postoupila

Kateřina Siniaková (42.) se raduje z hladkého postupu do druhého kola na turnaji v Miami, když porazila 6:3, 6:1 Číňanku Saj-saj Čeng (39.). Česká tenistka vyhrála prvních pět gemů zápasu a jedinou drobnou komplikací bylo, když si za stavu 5:2 ztratila podání. Nenechala se ale rozhodit a set na druhý pokus doservírovala. Druhý set už ovládla bez zaváhání.

19:44
Berdych se odhlásil z Miami

Tomáš Berdych se letošního ročníku turnaje v Miami nezúčastní a nebude tak napravovat dojem z Indian Wells, kde vypadl už v prvním kole. Berdych na svém twitterovém účtu uvedl, že důvodem odhlášení z Miami jsou bolavá záda.

18:31
Muchová uspěla v prvním českém derby

Karolína Muchová (113.) se raduje z postupu do hlavní části turnaje v Miami. Poslední soupeřkou, kterou Muchová v kvalifikaci vyřadila, byla její krajanka Marie Bouzková (116.). Do zápasu lépe vstoupila Bouzková, která vedla 3:1, ale od té doby si vedla lépe Muchová, která první sadu otočila. Ve druhém setu Muchová přišla o servis jen jednou, zatímco Bouzková hned třikrát.

18:27
Kr. Plíšková do hlavní části pavouka nepronikla

Kristýna Plíšková (94.) si hlavní soutěž na turnaji v Miami nezahraje, v posledním kole kvalifikace prohrála s Yaninou Wickmayerovou (141.) po setech dvakrát 3:6. Česká tenistka sice začala zápas brejkem, ale od té doby už podání soupeřky ani jednou neprolomila, když neproměnila devět brejkbolů, naopak si ho v každém setu dvakrát prohrála.