23:40
Andreescuová v Indian Wells vyhrála senzační titul

Indian Wells se dočkalo velmi nečekané vítězky ženské dvouhry. Prestižní akci ovládla teprve osmnáctiletá Bianca Vanessa Andreescuová, (60.) která ve finále přehrála Angelique Kerberovou (8.) 6:4, 3:6, 6:4, Osmnáctiletou tenistku v závěrečném setu neodradil ani ztracený servis v páté hře a tři nevyužité mečboly za stavu 5:3 při vlastním podání. Andreescuová, která sezónu začínala na 178. příčce dvouhry, se v pondělním vydání žebříčku posune na čtyřiadvacátou pozici. Kerberová bude čtvrtá.

14:18
Paroulek do finále neprošel

Tadeáš Paroulek si v turecké Antalyi finále čtyřhry nezahraje. Devatenáctiletý český tenista nestačil společně s Ukrajincem Prihodkem v nedělním utkání na brazilsko-německý pár Meligeni, Torebko. Paroulek s Prihodkem prohráli po setech 3:6 a 6:7(2). Paroulek tak nenavázal na dvě finálové účasti ve čtyřhře v Antalyi v prosinci loňského roku.

07:54
Ve finále neuspěla ani Voráčová

Na titul nedosáhla ani deblistka Renata Voráčová. Pětatřicetiletá česká tenistka společně se Švédkou Listerovou nestačily na americko-maďarský pár Sanchezová, Stollarová, když prohrály za 75 minut po setech 7:5, 6:1. Voráčová se probojovala v této sezoně ve čtyřhře již počtvrté do finále, avšak uspěla pouze na konci ledna ve francouzském Adrezieux-Boutheonu.

07:50
Krejčíková se Siniaková titul nevybojovaly

Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou si v sobotu zahrály v Indian Wells v šestém společném finále na okruhu WTA. Aktuálně nejlepší pár světa však na v pořadí třetí společný turnajový vavřín nedosáhl. České tenistky nestačily ve finálovém klání na dvojici Mertensová, Sabalenková, které podlehly za 63 minut po setech 3:6 a 2:6. Krejčíková se Siniakovou prohrály v souboji o titul podruhé v řadě, naposledy na prestižním Turnaji mistryň v závěru loňské sezony.

07:46
Bouzková ve finále neuspěla

Marie Bouzková (120.) premiérový turnajový vavřín na okruhu WTA nevybojovala. Teprve dvacetiletá česká tenistka nestačila ve finálovém duelu na Rusku Veroniku Kudermětovovou (100.), které podlehla po jasném průběhu za 62 minut po setech 6:2, 6:0. Bouzková se i tak nemusí za nic stydět, v Guadalajaře se poprvé v kariéře prodrala do finále na okruhu WTA a před Miami Open má dobrou formu.