18:49
Berdych narazí na Tomice

Tomáš Berdych (89.) se v pondělí dozvěděl svého soupeře pro hlavní soutěž mužské dvouhry v Miami. V prvním kole narazí na Australana Bernarda Tomice (81.), kterého zatím porazil ve všech pěti soutěžních zápasech. Na vítěze čeká ve druhém kole světová jednička Novak Djokovič.

18:26
Pavlásek zvládl náročný duel v Lille

Adam Pavlásek (222.) vybojoval na challengeru ve francouzském Lille postup do druhého kola. Český tenista zdolal domácí divokou kartu Kennyho De Scheppera (280.) po téměř dvouhodinové bitvě 7:6(6), 2:6, 6:1.

09:36
Los prvního kola v Miami

V neděli byla rozlosována hlavní soutěž turnaje WTA. Petra Kvitová i Karolína Plíšková mají v prvním kole volný los. Markéta Vondroušová narazí hned v úvodním zápase v českém derby na krajanku Barboru Strýcovou. Kateřina Siniaková vyzve Číňanku Saj-saj Čeng.
Petra Kvitová – volný los
Karolína Plíšková – volný los
Markéta Vondroušová – Barbora Strýcová
Kateřina Siniaková – Saj-saj Čeng (CHN)

02:21
Thiem v Indian Wells urval nejcennější titul kariéry

Indian Wells poznalo nového šampiona mužské dvouhry. Prvního titulu Masters se na úvodní "1000" sezóny dočkal Dominic Thiem, (8.) pětadvacetiletý tenista ve finále přehrál Rogera Federera (4.) 3:6, 6:3, 7:5. Thiem si k zisku trofeje vypomohl třemi využitými brejkboly ze čtyř, zatímco Federer proměnil jen dva z jedenácti. Rakušan se zásluhou titulu posune na čtvrté místo žebříčku, ze kterého odsune právě svého finálového soupeře.

00:09
Del Potro se odhlásil z Miami

Juan Martín Del Potro (5.) bude chybět také na Masters v Miami. Argentinský tenista, který loni na Floridě uhrál semifinále, oznámil informaci na sociálních sítích. Del Potro se letos zúčastnil pouze turnaje v Delray Beach, v Americe došel do čtvrtfinále.