23:25
Muchová v souboji kvalifikantek slaví postup

Úspěšný vstup do hlavní soutěže v Miami má i Karolína Muchová (113.). Po úspěšně zvládnuté kvalifikace se česká hráčka vypořádala v duelu kvalifikantek s Japonkou Nao Hibinovou (119.), kterou porazila za 75 minut dvakrát 6:3 a vyhrála svůj první zápas na turnaji WTA Premier Mandatory, což je po grandslamech druhá nejvyšší kategorie na okruhu WTA. Ve druhém kole se střetne se světovou čtyřkou Angelique Kerberovou.

22:32
Kvitová hladce postupuje v Miami

Petra Kvitová (2.) na turnaji v Miami potvrdila roli favoritky a postoupila do 3. kola. V utkání s Řekyní Marií Sakkariovou zvítězila za 70 minut hry 6:1, 6:4. V prvním setu jasně dominovala a drobné komplikace připustila až na začátku druhého setu. Ze stavu 0:2 však rychle otočila skóre na 4:2 a utkání následně doservírovala.

14:21
Hindová s Přádovou končí ve čtvrtfinále

Česká dvojice Denisa Hindová, Martina Přádová prohrála ve čtvrtfinále turnaje v egyptském Šarm aš-Šajch s druhým nasazeným párem Malmqvistová, Silichová za necelou hodinu 1:6 a 2:6. Češky vyhrály jen jednu z osmi her při svém podání, dohromady zaznamenaly osm dvojchyb.

11:54
Pavlásek si v Lille čtvrtfinále nezahraje

Na své první čtvrtfinále od loňského června si bude muset Adam Pavlásek (222.) ještě počkat. Čtyřiadvacetiletý český tenista podlehl v osmifinále halového challengeru v Lille Sebastianu Ofnerovi (184.) 3:6 a 2:6. Rakušanovi stačilo na výhru 62 minut, využil však až devátý mečbol.

10:05
Tipsarevič má první ATP výhru po 570 dnech

Od předloňského US Open si někdejší světová osmička Janko Tipsarevič (453.) nepřipsal ani jednu výhru v hlavní soutěži ATP turnaje. Celou loňskou sezónu dokonce vynechal kvůli operacím zadní části obou stehen. V Miami se dočkal vítězství, v úvodním kole přehrál Bradleyho Klahna (93.) 6:3 a 6:3. Čtyřiatřicetiletý Srb, který si zajistil posun na 381. místo, se ve druhém kole utká s Robertem Bautistou-Agutem (25.).