18:49
Voráčová je ve finále kvalifikace

Renata Voráčová (715.) úspěšně pokračuje kvalifikací v Lucemburku. Česká tenistka si v neděli poradila s favorizovanou Američankou Varvarou Lepchenkovou (136.) ve dvou setech 7:5, 7:6(6) a o hlavní soutěž se utká s Němkou Antonií Lottnerovou (215.). V prvním setu Voráčová úspěšně otočila skóre ze 4:5 na 7:5 po dvou úspěšných brejcích, ve druhé sadě naopak ztratila vedení 5:2. V tiebreaku poté dokonce odvracela dva setboly, ale oba odvrátila a proměnila hned první mečbol.

18:17
Krejčíková se Siniakovou vyhrály titul v Linci

Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou zvládly svůj první společný turnaj od vystoupení v Cincinnati a v rakouském Linci slaví turnajový titul! V utkání s rakousko-švýcarskou dvojicí Haasová, Knollová vyhrály 6:4, 6:3 a zajistily si postup na Turnaj mistryň!

15:48
Gauffová v 15 letech slaví premiérový titul

První titul na okruhu WTA vybojovala americká senzace Cori Gauffová (110.). Teprve patnáctiletá tenistka porazila ve finále v rakouském Linci Jelenu Ostapenkovou (72.) ve třech setech 6:3, 1:6, 6:2. Gauffová se stala nejmladší vítězkou turnaje WTA od Nicole Vaidišové, která triumfovala rovněž v 15 letech v roce 2004 v Taškentu. Američanka se pos svém triumfu posune také ve světovém žebříčku na výtečné 71. místo.

15:31
Rosol se kvalifikoval v Moskvě!

Lukáš Rosol (152.) potřetí v řadě prošel moskevskou kvalifikací! Na své úspěchy z let 2017 a 2018, kdy postoupil skrz kvalifikaci až do osmifinále, navázal i letos. Po zvládnutém prvním kole proti domácímu Safjullinovi si poradil ve finálovém kole se Srbem Nikolou Milojevičem (164.), jehož zdolal po téměř dvou a půl hodinách boje 7:5, 6:7(6), 6:3.

15:02
Petersonová získala v Číně další titul

Švédka Rebecca Petersonová (59.) vybojovala v Číně svůj druhý titul na okruhu WTA. Po vítězství v září v Nan-čchangu se dokázala prosadit i ve finále v Tchien-tinu, kde porazila Britku Heather Watsonovou (125.) 6:4, 6:4.

12:36
Martincová si v Moskvě zahraje finále kvalifikace

Tereza Martincová (129.) zvládla pět z posledních sedmi kvalifikací, kterých se zúčastnila. Svou velmi slušnou bilanci zatím potvrzuje i na turnaji kategorie WTA Premier v Moskvě, kde ve druhém kvalifikačním kole porazila Janu Fettovou (266.) dvakrát 6:2. V souboji o postup do hlavní soutěže to ale česká tenistka bude mít velmi těžké, jelikož narazí na nasazenou jedničku Kaiu Kanepiovou (109.). Hráčky se utkají poprvé.

12:01
Medveděv má druhou trofej z Masters

Letos vynikající Daniil Medveděv (4.) získal druhý titul v řadě, když ve finále Masters v Šanghaji bez větších problémů přehrál Alexandera Zvereva (6.) 6:4 a 6:1. Pro ruského tenistu je to už čtvrtá letošní trofej. V žebříčku si díky ní potvrdil čtvrté místo, v letošním pořadí dokonce předskočil dosud třetího Rogera Federera (3.).

11:14
Gengel v Egyptě slaví druhý titul v řadě

Dva týdny, dva tituly. To je skvostná bilance Marka Gengela (810.) v egyptském Šarm aš-Šajch. Čtyřiadvacetiletý český tenista ve finále za necelou hodinu zdolal turnajovou dvojku Adama Moundira (458.) 6:2 a 6:3. Pro Gengela, který nečelil jedinému brejkbolu, je to druhý titul v řadě. Svou premiérovou trofej ze dvouhry oslavil minulý týden na stejném místě. Již v sobotu si připsal i vavřín ze čtyřhry. Čech by si měl v příštím vydání žebříčku polepšit bezmála o 200 míst.

10:33
Sisková první titul ve dvouhře nezískala

Osmnáctiletá Anna Sisková (583.) prohrála na turnaji v gruzínském Telavi ve finále s nasazenou jedničkou Oanou Georgetou Simionovou (519.) 2:6 a 3:6. Turnajová jednička Simionová sice prohrála dva úvodní gemy, pak ale utkání otočila a zaznamenala hladké vítězství. Pro Siskovou, která v sobotu získala svůj druhý deblový titul, to bylo první finále dvouhry v kariéře.

09:49
Pavič se Soaresem ovládli čtyřhru v Šanghaji

Na osmém společném turnaji se dočkali titulu. Mate Pavič a Bruno Soares porazili ve finále Masters v Šanghaji dvojici Lukasz Kubot, Marcelo Melo 6:4 a 6:2. Při cestě za trofejí neztratili ani set. Pavič se Soaresem začali spolupracovat na letošním travnatém turnaji v Queen's. Vítězný pár bude příští týden hrát ve Stockholmu.

02:56
Voráčová uspěla v prvním kole kvalifikace

Renata Voráčová (715.), jež se do kvalifikace turnaje WTA v Lucemburku dostala jako náhradnice, uspěla v úvodním kole bojů o hlavní soutěž. Brazilku Luizu Stefaniovou (551.) porazila ve dvou setech 6:4, 7:6(2) a vypořádala se jak se stavem 1:3 v první sadě, tak i nepříznivým skóre 2:5 v setu druhém. O postup do finále kvalifikace se utká s favorizovanou Varvarou Lepchenkovou (136.).