18:54
Veselý si finále nezahraje

Jiří Veselý (128.) na turnaji v Mouilleron-le-Captif končí v semifinále. Český tenista, který se mezi čtyři nejlepší v této sezoně prokousal podruhé, nestačil na turnajovou trojku Mikaela Ymera (81.), jemuž podlehl za 69 minut po setech 3:6, 2:6. Díky postupu do semifinále se posune ve světovém žebříčku na 120. místo.

17:18
Rosol postupuje kvalifikací v Moskvě

Lukáš Rosol (152.) zvládl první překážku v boji o postup do hlavní soutěže turnaje ATP v Moskvě. Domácího Romana Safjullina porazil hladce ve dvou setech 6:3, 6:4 a ve finálovém kole kvalifikace si zahraje s Nikolou Milojevičem (164.) ze Srbska.

15:32
Sisková vyhrála první titul v sezoně

Osmnáctiletá Anna Sisková získala první deblový titul v této sezoně. Spolu s Rumunkou Oanou Georgetou Simionovou porazily ve finále v Telavi nasazené jedničky Jekatěrinu Dmitričenkovou a Annu Urekeovou 6:1, 6:0. Sisková navíc postoupila i do finále dvouhry, v níž se utká v neděli se svou deblovou spoluhráčkou Simionovou.

15:31
Gengel vybojoval deblový titul

Marek Gengel, který dopoledne postoupil do finále dvouhry v Šarm aš-Šajchu, dokázal spolu s Tunisanem Anisem Ghorbelem vybojovat v Egyptě deblový titul. Ve finále nasazené jedničky porazily marocko-italskou dvojici Adama Moundira a Giorgia Riccu 7:6(4), 6:3. Právě s Moundirem se Gengel střetne v nedělním finále singlu.

14:42
Jebavý se Zelenayem finále nevybojovali

Semifinálové utkání na challengeru v Mouilleron-le-Captifu ve Francii radost Romanu Jebavému a Igoru Zelenayovi nepřineslo. Česko-slovenský pár prohrál se čtvrtými nasazený Brity Jonnym O'Marou a Kenem Skupskim dvakrát 3:6.

12:48
Sisková otočila zápas, zahraje si premiérové finále

Dosavadním maximem Anny Siskové (583.) bylo na okruhu ITF semifinále, v němž čtyřikrát neúspěšně bojovala o postup do finále. V gruzínském Telavi se jí na pátý pokus konečně podařilo projít do souboje o titul, když turnajovou pětku Darju Astachovovou (720.) porazila ve třech setech 6:3, 3:6, 7:5. Ve třetím setu čelila za stavu 4:5 vyřazení, když po ztrátě podání mohla Ruska duel dopodávat. Sisková ale na returnu zabrala a povedlo se jí vítězství strhnout na svou stranu.

12:40
Konečný do finále v Německu neprošel

Michal Konečný (675.) na turnaji v německém Bad Salzdetfurthu končí v semifinále. Český tenista podlehl druhému nasazenému Janu Choinskimu (299.) z Velké Británie za 79 minut 4:6, 3:6.

12:37
Medveděv je pošesté v řadě ve finále!

Neskutečnou formu si drží ruský tenista Daniil Medveděv (4.), který postoupil do svého šestého finále v řadě. Na Masters v Šanghaji porazil Stefanose Tsitsipase (7.) po setech 7:6(5), 7:5 a kromě toho, že bude hrát šesté finále v řadě, tak se mu podařilo vyhrát také osmý zápas za sebou a může navázat na zisk titulu z Petrohradu, kde triumfoval v polovině září.

12:34
Gengel je znovu ve finále, vyhrál devátý zápas v řadě

Marek Gengel (810.) pokračuje v Egyptě na vítězné vlně. Český tenista si zahraje druhé finále v řadě, když v semifinále porazil Jordiho Munoze-Abreua (1330.) z Venezuely po setech 7:6(5), 6:3. Šestý nasazený, který v Šarm aš-Šajchu vyhrál minulý týden svůj premiérový titul, si o druhou trofej v řadě zahraje s turnajovou dvojkou Adamem Moundirem (458.) z Maroka.

10:05
Martincová splnila roli favoritky

Tereza Martincová plnila v úvodním kole kvalifikace na halovém turnaji v Moskvě roli favoritky, kterou do puntíku splnila. V souboji s Olgou Govorcovovou z Běloruska, které patří 200. místo na žebříčku, vyhrála hladce za 54 minut 6:2, 6:3. Ve druhé sadě se sice dostala do menších problémů, když prohrávala 1:3, ale šňůrou pěti her v řadě skóre nejen otočila, ale i zápas zakončila.