Futures v Jablonci: Michnev porazil Lootsmu i podruhé a slaví druhý titul v Jablonci!

Jablonecký turnaj měl v neděli na programu své vyvrcholení! Ve finále dvouhry se stejně jako minulý týden utkal Petr Michnev s Nielsem Lootsmou z Holandska. Rodák z Ostravy se radoval z vítězství i tentokrát a získal svůj celkově čtvrtý titul v letošní sezoně!

Petr Michnev se po týdnu opět raduje ze zisku turnajového vavřínu na podniku v Jablonci! Rodák z Ostravy si v dnešním finále poradil podruhé během týdne s Nizozemcem Nielsem Lootsmou po setech 7:6 (6), 7:5 a slaví svůj čtvrtý turnajový vavřín v této sezoně!

První set nabídlo velmi vyrovnanou podívanou, oba hráči si drželi svá podání, a tak úvodní sada finálového zápasu dospěl až závěrečného tiebreaku. V něm zvládl lépe koncovku Michnev, který se po vítězství 8:6 v tiebreaku ujal vedení v zápase. I ve druhém setu oba hráči pokračovali ve vyrovnané hře! Rozhodující okamžik přišel ve dvanácté hře, kdy si za stavu 6:5 vybojoval Michnev hned tři mečboly! První dokázal Lootsma odvrátit, avšak druhý již Michnev využil a mohl se začít radovat ze svého čtvrtého turnajového titulu v letošní sezoně!

Utkání můžete sledovat živě na tomto odkazu: Kurt 3

Niels Lootsma (NED, 750.) (8) - PETR MICHNEV (380.) (2) 6:7 (6), 5:7

Jablonecký future den po dni

22.10.2016 Futures v Jablonci: Michnev udolal Papíka a zopakuje si s Lootsmou finále z minulého týdne

21.10.2016 Futures v Jablonci: Gengel, Papík a Michnev v semifinále singlu

20.10.2016 Futures v Jablonci: Michnev třísetovou bitvu zvládl, první nasazený Kolář opět končí v osmifinále

19.10.2016 Futures v Jablonci: Kolář úvodní zápas zvládl, postupuje dalších devět Čechů

18.10.2016 Futures v Jablonci: Do hlavní soutěže se kvalifikovali čtyři Češi

17.10.2016 Futures v Jablonci: Desítka Čechů uspěla v prvním kole kvalifikace