23:57
Muchová vydřela výhru proti Trevisanové

Karolína Muchová (76.) se stala na podniku kategorie WTA 1000 v americkém Indian Wells čtvrtou českou účastnicí osmifinále. S Italkou Martinou Trevisanovou (26.) se na postup pořádně nadřela. Ačkoliv jí přesně před měsícem v Dauhá povolila jen čtyři gemy, tentokrát ji přetlačila až po dvou hodinách a 41 minutách poměrem 6:4, 3:6 a 6:4. Rozhodující krok k vítězství učinila česká turnajová debutantka ve třetím setu za stavu 4:4, kdy získala klíčový brejk.

20:21
Bob Bryan je novým kapitánem USA v Davis Cupu

Legendární deblový specialista Bob Bryan se stal novým daviscupovým kapitánem Spojených států amerických, ve funkci nahradil Mardyho Fishe. Čtyřiačtyřicetiletý Bryan má na kontě 23 grandslamových trofejí (16 z mužské čtyřhry a 7 z mixu), v roce 2007 přidal do sbírky i vavřín z Davis Cupu. Spolu se svým dvojčetem Mikem triumfovali také na londýnské olympiádě v roce 2012.

13:25
Vrbenský se v Maďarsku nekvalifikoval

Michael Vrbenský (343.) si hlavní soutěž antukového challengeru v Székesfehérváru nezahraje. Třiadvacetiletý Čech podlehl v pondělním kvalifikačním finále dvakrát 4:6 Geraldu Melzerovi (381.) z Rakouska.

08:17
Do osmifinále postoupila v Indian Wells i Krejčíková

Třetí českou účastnicí osmifinále turnaje v Indian Wells se stala Barbora Krejčíková (16.). Češka na závěr nedělního programu přehrála ve třech setech 6:2, 6:7(1) a 6:2 Sin-jü Wang (67.) z Číny, ačkoliv ve druhém dějství za stavu 6:5 neproměnila na příjmu celkem tři mečboly. Spolu s podnikem v Dubaji, který na konci února ovládla, zaznamenala Krejčíková už osmou výhru v řadě. O tu další zabojuje proti druhé nejvýše nasazené Aryně Sabalenkové (2.) z Běloruska, kterou dokázala na minulé akci jako jediná hráčka v letošní sezoně porazit.

08:13
Kvitová se oklepala z kanára

Hodně divoké utkání odehrála v Indian Wells Petra Kvitová |(15.). Do souboje s Jelenou Ostapenkovou (25.) vstoupila šesti prohranými gemy v řadě, pak ale reagovala stejnou mincí a kanára soupeřce oplatila. V rozhodujícím setu pak dvojnásobná wimbledonská šampionka svou šňůru protáhla na deset her a vedla už 4:0, aby pak o náskok dvojího brejku během příštích čtyř gemů přišla. Koncovku naštěstí třiatřicetiletá Češka zvládla a zvítězila 0:6, 6:0 a 6:4. V osmifinále jí čeká domácí Američanka Jessica Pegulaová (3.).

02:03
Nosková na Gauffovou nevyzrála

Linda Nosková (54.) se ve 3. kole podniku v Indian Wells o překvapení nepostarala. V souboji dvou talentovaných osmnáctiletých teenagerek podlehla favorizované nasazené šestce Coco Gauffové (6.), s níž prohrála za hodinu a 17 minut 4:6 a 3:6. Americká hvězda neztratila za celé utkání ani jednou servis. Sama pak v prvním setu zaznamenala jeden brejk a ve druhém dva. Výraznou favoritkou bude rovněž v osmifinále, v němž narazí na Švédku Rebeccu Petersonovou (103.).