21:41
Vocel se prokousal do finále!

Matěj Vocel (-) prošel na turnaji v americkém Columbusu z kvalifikace až do finále! A to ve velkém stylu, když v šesti utkáních neztratil prozatím ani jeden set. Jeho sílu pocítil v sobotním semifinále Moldavan Alexander Cozbinov (578.), jenž startoval na základě divoké karty. Vocel byl v utkání jasně lepším hráčem a nenechal se rozhodit ani tím, že mu zrovna moc nefungoval první servis. Cozbinova porazil za 83 minut 6:2, 6:3 a může se těšit na nedělní finále, v němž vyzve pátého nasazeného Alexandera Bernarda (761.).

20:23
Mektič s Pavičem jsou ve finále Turnaje mistrů

Chorvatská dvojice Nikola Mektič a Mate Pavič pronikla do finále čtyřhry na turínském Turnaji mistrů! V sobotním semifinále si Chorvaté poradili s britsko-finským párem Lloydem Glasspoolem a Harrim Heliovaarou, který porazili po velké bitvě 6:4, 6:7(4), 10:6.

17:53
Malečková s Voráčovou slaví titul v Bratislavě!

Jesika Malečková a Renata Voráčová opanovaly po obrovské bitvě halovou šedesátku v Bratislavě. Česká dvojice udolala v nesmírně dramatickém finále Slovenky Katarínu Kužmovou a Viktórii Kužmovou 2:6, 7:5 a 13:11, když odvrátily celkem pět mečbolů! Malečková s Voráčovou prohrávaly v klíčovém supertiebreaku už 5:9, výrazné manko ale dokázaly vymazat. Následně ještě odvrátily pátý mečbol za stavu 9:10, samy využily o chvíli později svou druhou šanci na uzavření zápasu. Zatímco Malečková slaví už šestý letošní titul ze čtyřhry, Voráčová se raduje ze své první trofeje od roku 2019.

16:14
TM: Djokovič udolal Fritze ve dvou tiebreacích

Srbský tenista Novak Djokovič (7.) přemohl v semifinále Turnaje mistrů Američana Taylora Fritze (9.) po setech 7:6(5), 7:6(6). I v tomto utkání se projevilo, že povrch v turínské hale je nesmírně rychlý a podávající tenisté mají tím pádem velkou výhodu. Přesto si Djokovič s Fritzem v obou setech vždy jednou vyměnili podání. Ve zkrácených hrách prokázal pevnější nervy a přesnější ruku srbský tenista. Djokovič si zahraje finále Turnaje mistrů už poosmé a pokusí se získat svůj šestý titul. Díky vítězství nad Fritzem vybojoval hvězdný Srb svůj první postup do finále na této akci od roku 2018.

15:52
Menšík v Heraklionu zabojuje o svůj druhý titul

Teprve 17letý český tenista Jakub Menšík (566.) zvládl na turnaji kategorie ITF 25 v Heraklionu vyrovnané semifinále, francouzského tenistu Titouana Drogueta (306.) porazil po dvou tiebreacích 7:6(4), 7:6(6). Oba tenisté si po celý zápas pečlivě střežili svá podání. V prvním setu nebyl k vidění ani jeden brejk, ve druhém pak došlo k jedné ztrátě podání na každé straně. Menšík mohl ukončit zápas už v desáté hře druhé sady, ale za stavu 5:4 při podání soupeře svůj první mečbol nevyužil. Set tak dospěl do tiebreaku, ve kterém už český tenista na druhý pokus zápas ukončil. Svůj první titul mezi profesionály získal Menšík letos v září v německém Allershausenu, v Řecku bude moci do své sbírky přidat další.

15:37
Macháč byl opět dominantní, v Helsinkách si zahraje o titul

Suverénní jízda Tomáše Macháče (112.) halovým challengerem v Helsinkách pokračovala i v semifinále! V něm český tenista ztratil stejně jako v předchozím kole jen tři gemy, když porazil Yannicka Hanfmanna (140.) hladce 6:1, 6:2. Macháč, jenž hraje na turnaji jakožto pátý nasazený, nenabídl v celém utkání svému německému soupeři ani jediný brejkbol, sám si naopak vypracoval hned dvanáct příležitostí, z nichž čtyři dokázal proměnit. V neděli si 22letý český tenista zahraje o svůj pátý titul na challengerech a už třetí v této sezóně. Ve finále vyzve Švýcara Leandra Riediho (277.), se kterým se dosud nikdy neutkal.

15:30
Šebestová v Itálii neuspěla ani ve finále čtyřhry

Ivana Šebestová po prohraném semifinále dvouhry v italském Solarinu nezvládla ani finále turnaje ve čtyřhře. Česká tenistka pro tento turnaj utvořila pár se Švýcarkou Nicole Gadientovou a společně ve finále turnaje kategorie ITF 15 prohrály s domácí dvojicí Samira De Stefanová, Camilla Gennarová po setech 5:7, 6:4, 8:10. Utkání trvalo hodinu a 45 minut a rozhodnout ho musel až supertiebreak, ve kterém česko-švýcarský pár vedl 7:6, nakonec jej však prohrál. Na svůj čtvrtý deblový titul si tak bude muset 21letá česká tenistka ještě počkat.

14:42
Palicová si v Bratislavě finále nezahraje

Barbora Palicová (220.) si páté letošní finále nezahraje, v semifinálovém utkání ITF turnaje v Bratislavě podlehla Nigině Abduraimovové (192.) z Uzbekistánu po setech 4:6, 5:7. V prvním setu Palicová nabrala ztrátu 2:5, následně sice dokázala snížit na 4:5, ale srovnat už nezvládla a úvodní sadu ztratila. Druhý set naopak lépe rozehrála česká 18letá hráčka, která si vytvořila náskok 3:0 a posléze vedla i 5:2. Od té doby však Palicová nezískala ani jeden gem a druhou sadu nakonec prohrála 5:7.

13:39
TM: Ram se Salisburym prvními finalisty Turnaje mistrů

Americko-britský pár Rajeev Ram, Joe Salisbury postoupil do finále Turnaje mistrů, poté co porazil nizozemsko-britskou dvojici Wesley Koolhof, Neal Skupski 7:6(7), 6:4. Ram se Salisburym získali první set poté, co proměnili až sedmý setbol. Druhý set americko-britská dvojice odstartovala rychlým brejkem hned v prvním gemu a tento těsný náskok si udržela až do samotného konce.

12:55
Gengel slaví v Šarm aš-Šajchu deblový titul

Marek Gengel po úspěšném semifinále dvouhry zvládl v egyptském tenisovém středisku v Šarm aš-Šajchu také vyvrcholení deblového turnaje. Do finále nastoupil český tenista po boku Němce Matse Rosenkranze a společně porazili jihoafricko-běloruský pár Kris Van Wyk, Alexander Zgirovskij po setech 6:2, 7:5. Už zítra může Gengel přidat k titulu ze čtyřhry i ten singlový.

12:18
Šebestová v Itálii padla po více než dvou a půl hodinách boje

Ivana Šebestová (687.) prohrála v italském Solarinu po 2 hodinách a 40 minutách boje semifinálové utkání s domácí hráčkou Denise Valenteovou (1017.) po setech 3:6, 6:2, 6:7(2). První set putoval na konto italské tenistky, která získala klíčový brejk v jeho čtvrtém gemu. Do druhé sady vstoupila lépe Češka, která v prvních třech gemech ztratila jen jeden fiftýn a rychle se dostala do vedení 3:0. Druhý set nakonec Šebestová, jež v Solarinu plní roli nasazené dvojky, vyhrála 6:2. Začátek třetího setu vyšel lépe turnajové osmičce Valenteové, která si vytvořila náskok 4:0. Šebestová se však dokázala vrátit zpět do hry a dokázala smazat ztrátu dvou brejků a dotáhnout set do tiebreaku. V tom už však recept na svou italskou soupeřku nenašla a prohrála.

10:52
Gengel zvládl v Egyptě semifinále

Marek Gengel (333.) v egyptském Šarm aš-Šajchu porazil v semifinálovém souboji po setech 7:5, 7:6(3) domácího tenistu Mohameda Maamoona (1100.), jenž hrál na turnaji na divokou kartu. Oba sety byly velmi vyrovnané. V tom prvním si Gengel vypracoval jediný brejkbol, který dokázal v závěrečném gemu první sady využít. Druhý set začal lépe pro Egypťana, který ve třetím gemu prolomil Gengelovo podání. Náskok si ale dlouho neudržel, český tenista dokázal vyrovnat na 3:3. Set nakonec dospěl až do zkrácené hry, ve které uspěl Gengel. 27letý český tenista si zahraje v neděli své druhé letošní finále, ve kterém se pokusí obohatit svou sbírku titulů o sedmý kousek.

10:06
Palán postoupil v Bombaji do finále

Dominik Palán (466.) postoupil do šestého finále v sezóně, v indické Bombaji porazil v semifinále amerického tenistu Olivera Crawforda (355.) 7:6(5), 6:1. V prvním setu si oba soupeři vybojovali dva brejkboly, ale ani jeden zužitkován nebyl, takže rozhodnout musel tiebreak, který zvládl lépe Palán. Druhý set už byl jednoznačnou záležitostí v podání českého tenisty. Z dosavadních pěti letošních finále Palán přetavil v titul pouze jediné, a sice to v červenci ve španělském Bakiu.