23:56
TM: Tsitsipas porazil ve třech setech Medveděva a oživil naděje na semifinále

Stefanos Tsitsipas (3.) porazil na Turnaji mistrů v souboji bývalých šampionů po téměř dvou a půl hodině 6:3, 6:7(11) a 7:6(1) Daniila Medveděva (5.) a vykřesal naději na postup z Červené skupiny. Řek mohl duel ukončit už ve zkrácené hře druhého setu, heroický tiebreak ale po třech nevyužitých mečbolech ztratil poměrem 11:13. V rozhodujícím dějství byl Tsitsipas na pokraji porážky a vyřazení z turnaje, dokázal ovšem otočit z 3:5 na 6:5 a vynutil si druhý tiebreak. V tom získal před výměnou stran všech šest úvodních výměn a soupeři už v závěru povolil jen lehkou korekci skóre. Tsitsipas si v pátek zahraje v přímém souboji o postup do semifinále s dalším Rusem Andrejem Rubljovem (7.). Pro finalistu posledních dvou ročníků Medveděva skončí letošní podnik pro osm nejlepších hráčů sezony už po skupinových bojích.

15:26
TM: Djokovič udolal Rubljova a může vyhlížet semifinále

Novak Djokovič (8.) vyhrál i druhý zápas Červené skupiny Turnaje mistrů proti Andreji Rubljovovi (7.) 6:4, 6:1 a je po Ruudovi druhým postupujícím do semifinále. Rubljov i přes vyrovnanější první set, který rozhodl až brejk na jeho podání v posledním gemu, tahal proti skvěle servírujícímu Djokovičovi celé utkání za kratší konec. Srb si už ve druhém setu dokráčel za bezproblémovým triumfem a může se těšit na účast mezi nejlepšími čtyřmi účastníky celého turnaje.

09:59
Kolář v deblu končí znovu v 1. kole

Další dramatický třísetový debl odehrál v Japonsku znovu po týdnu Zdeněk Kolář. Spolu s Rumunem Corneou opět padl až skrze rozhodující supertiebreak. Tentokrát oba jmenovaní nestačili v Kóbe na domácí pár Hazawa, Šimizu. Držitelům divokých karet podlehly nasazené dvojky v úvodním kole 4:6, 6:4 a 4:10.