19:00
Vekičová si v Courmayeuru došla pro titul

Donna Vekičová (97.) na turnaji v italském Courmayeuru slaví zisk titulu. Pětadvacetiletá Chorvatka ve finále nepřišla o sadu proti Claře Tausonové (49.), kterou přehrála 7:6(2), 6:2. Bývalá devatenáctá hráčka žebříčku dvouhry vybojovala třetí titul na okruhu WTA ve dvouhře.

17:48
Kontaveitová je poslední účastnicí Turnaje mistryň!

Anett Kontaveitová (14.) famózním způsobem zakončila poslední měsíce. Estonská tenistka v neděli večer ovládla turnaj WTA v Kluži, po finálové výhře 6:2, 6:3 nad nasazenou jedničkou Simonou Halepovou (18.) si zajistila účast na Turnaji mistryň.

17:08
Čilič po deseti letech opanoval turnaj v Petrohradu

Marin Čilič (35.) podruhé v sezoně dobyl turnaj dvouhry. Po úspěšném travnatém podniku ve Stuttgartu na konci října uspěl na turnaji v Petrohradu, kde ve finále udolal Američana Taylora Fritze (28.) 7:6(3), 4:6, 6:4. Třiatřicetiletý Čilič na profesionální úrovni získal dvacátou trofej ve dvouhře, mezi kterými je započítáno i úspěšné US Open z roku 2014.

16:49
Zverev ovládl turnaj ve Vídni

Alexander Zverev (4.) je šampionem na podniku kategorie ATP 500 ve Vídni. Německý tenista si ve finále prestižního halového klání poradil s Američanem Francesem Tiafoem (49.) po hodině a 35 minutách 7:5 a 6:4, k výhře si pomohl hned devatenácti esy! Čtyřiadvacetiletý Zverev slaví letošní čtvrtý a celkově sedmnáctý singlový titul na okruhu ATP. Kromě toho letos získal zlatou medaili na tokijské olympiádě.