20:39
Kopřiva letos ani na pátý pokus nevybojoval finále

Semifinálová smůla Víta Kopřivy (200.) bohužel pokračuje. Český tenista ani na pátý pokus (čtyřikrát byl letos v semifinále na challengeru, jednou dokonce na turnaji ATP ve Gstaadu) nevybojoval postup do souboje o titul. Na antuce v peruánské Limě byl nad jeho síly Chilan Nicolas Jarry (202.), se kterým čtyřiadvacetiletý Kopřiva prohrál ve dvou setech 3:6, 3:6. V utkání se Jarry opíral zejména o servis, který ani jednou neztratil a naopak na returnu při podání Kopřivy se prosadil hned třikrát. Kopřivovi se díky postupu do semifinále podaří vylepšit své žebříčkové maximum, když v pondělním vydání žebříčku bude nejhůře na 196. pozici.

19:32
Berrettini si bere volno

Italský tenista Matteo Berrettini, který si již zajistil účast na Turnaji mistrů, se příští týden nepředstaví na turnaji Masters v Paříži. Dle svých slov potřebuje doléčit šrámy, zejména pak bolesti krku, které jej trápí od minulého týdne.

19:12
Gengel s Macháčem na titul nedosáhli

Česká dvojice Marek Gengel a Tomáš Macháč spolu i na svém druhém odehraném turnaji postoupili až do finále. Stejně jako v září v Rennes však v sobotu v Ismaningu poslední krůček nezvládli. Ve finálovém souboji nestačili na německo-slovenský pár Andreho Begemanna a Igora Zelenaye, s nimiž prohráli ve dvou setech 2:6, 4:6. Češi však v průběhu týdne opět prokázali, že jejich souhra přináší kýžené ovoce, když porazili zajímavé dvojice jako Jebavý, Nielsen nebo Haase, Hermans. V Ismaningu si tak vylepšili svou společnou zápasovou bilanci na 6 výher a 2 porážky.

13:46
Menšík vybojoval juniorský titul kategorie A!

Teprve šestnáctiletý Jakub Menšík dosáhl na juniorském okruhu obrovského úspěchu! V Kapském Městě v Jižní Africe vyhrál titul ve dvouhře na turnaji kategorie A, což je spolu s juniorskými grandslamy (a ITF World Tennis Tour Junior Finals) nejvyšší kategorie podniků pod hlavičkou ITF. Český tenista ve finále jednoznačně přehrál prvního nasazeného Lea Borga, syna slavného grandslamového šampiona, jehož porazil 6:3, 6:2.

11:56
Horák slaví první profesionální titul

Devatenáctiletý Ondřej Horák dosáhl na turnaji v egyptském Šarm aš-Šajchu největšího úspěchu dosavadní kariéry. Společně s Belgičanem Loicem Cloesem vybojovali titul ve čtyřhře, když v sobotním finále porazili druhé nasazené Ukrajince Ilju Běloborodka a Volodymyra Užilovského po obratu 5:7, 7:5, 10:8.