19:12
Forejtek do semifinále v Ismaningu neprošel

Jonáš Forejtek (310.) na své předchozí čtyři výhry na turnaji v německém Ismaningu v pátek nenavázal. Úspěšný kvalifikant ve čtvrtfinále nevyzrál ve velmi rychlém utkání na osmého nasazeného Quentina Halyse (148.), jemuž podlehl 6:3, 2:6, 2:6. Byť se hrálo na tři sety, utkání trvalo pouhých 81 minut. V prvním setu si Forejtek vypracoval brejkbol hned ve druhém gemu a okamžitě jej využil. To byl však jeho jediný úspěch na returnu a další šanci na brejk už nedostal. Halys totiž ve zbytku utkání výborně servíroval, a ač první set prohrál, ve druhé i třetí sadě českého tenistu obral shodně dvakrát o servis a vybojoval postup do semifinále.

13:40
L. Fruhvirtová padla ve třech setech

Šestnáctiletá Linda Fruhvirtová do svého největšího semifinále v kariéře nepostoupila. Talentovaná Češka dostala na osmdesátitisícovém turnaji ve španělském Les Franqueses del Valles nasazenou sedmičku Arinu Rodionovovou (160.) do tří setů, nakonec ale téměř dvou a půl hodinovou bitvu s o patnáct let starší Australankou prohrála, a sice 2:6, 6:2 a 4:6.