21:37
Smitková prošla do finále kvalifikace

Tereze Smitková se povedlo vstoupit vítězstvím do kvalifikace turnaje WTA v Lucemburku. Postup do finálového kola si zajistila hladkou výhrou nad Natalií Vichljancevovou z Ruska, kterou porazila za pouhých 56 minut hry 6:4, 6:0.

20:41
Krawczyková se Salisburym slaví titul v mixu

Sobotní finále ve smíšené čtyřhře se stalo kořistí Desirae Krawczykové a Joe Salisburyho. Americko-britská dvojice si ve dvou setech (7:5, 6:2) poradila s Giulianou Olmosovou z Mexika a Marcelem Arevalem ze Salvadoru. Salisbury svým sobotním vítězstvím navázal na páteční titul z mužské čtyřhry, který získal po boku Rajeeva Rama ze Spojených států.

16:08
Kolodziejová se Siskovou na titul nedosáhly

Miriam Kolodziejová a Anna Sisková, turnajové trojky, na titul ze čtyřhry ve Frýdku-Místku nedosáhly. V duelu s nasazenými jedničkami Kanako Morisakiovou a Erikou Semaovou prohrála za 56 minut hry 3:6, 1:6.

15:25
Malečková neudržela vedení

V semifinále turnaje ve Frýdku-Místku se nedařilo ani Jesice Malečkové. Pátá nasazená neuhájila v souboji se Sofií Šapatavovou vedení a po více než dvouhodinovém boji prohrála 6:2, 3:6, 4:6. Ve třetí sadě přitom úspěšně stáhla ztrátu dvou brejků a ze stavu 1:4 srovnala na 4:4. Závěr rozhodujícího dějství ovšem Malečkové nevyšel a po prohraném podání v devátém gemu už s výsledkem nic neudělala. Finále českého turnaje ITF tak v neděli proběhne bez domácích tenistek.

12:25
Kolodziejová se do finále nepodívá

Před branami finále skončila ve Frýdku-Místku pouť Miriam Kolodziejové, nad jejíž síly byla nasazená jednička Panna Udvardyová z Maďarska. Česká hráčka se sice po obdrženém kanáru dostala ve druhé sadě do hry, ale nakonec obrat nedotáhla a prohrála 0:6, 6:4, 4:6. V rozhodujícím setu dvouhodinového souboje se sice dokázala prodrat do vedení 4:2, ale v koncovce se jí přestalo dařit a Udvardyová úspěšně otočila skóre čtyřmi hrami v řadě.

08:20
Djokovič v pěti setech udolal Zvereva

Novak Djokovič (1.) se v semifinálové bitvě US Open proti Alexanderu Zverevovi (4.) na vítězství pořádně natrápil. V repríze olympijského semifinále, v němž Němci podlehl, však tentokrát byl na konci více než tříapůlhodinové bitvy šťastnějším hráčem, když zvítězil 4:6, 6:2, 6:4, 4:6, 6:2.