19:18
Ve čtyřhře končí i Martincová

Tereza Martincová se dnes na turnaji WTA v Birminghamu představila kvůli dešti pouze ve čtyřhře. Češka a její britská parťačka Naiktha Bainsová podlehly ve čtvrtfinále nejvýše nasazené tchajwansko-belgické dvojici Su-wej Sie, Elise Mertensová 2:6 a 4:6. Utkání se kvůli nepřízni počasí hrálo v hale na tvrdém povrchu.

18:26
Vondroušová dohrála v deblovém semifinále

Markéta Vondroušová a Ruska Veronika Kuděrmetovová podlehly v semifinále travnatého turnaje WTA v Berlíně silné americko-nizozemské dvojici Nicole Melicharová, Demi Schuursová 5:7 a 3:6. Vondroušová s Kuděrmetovovou nevyužily v prvním setu vedení 4:2 na gemy.

17:53
Detiuc postoupila do deblového finále

Anastasia Detiuc a Ruska Amina Anšbaová přehrály v semifinále čtyřhry na turnaji ITF ve Starých Splavech maďarsko-belgickou dvojici Anna Bondarová, Kimberley Zimmermannová 6:4, 6:7(5) a 10:6. Detiuc a Anšbaová zabojují o titul proti řecko-nizozemskému duu Valentini Grammatikopoulouová, Richel Hogenkampová, které ve druhém semifinále udolalo mladou českou dvojici Lucie Havlíčková, Linda Nosková 7:5, 5:7 a 10:4.

16:15
Jebavý s Kolářem v deblovém finále neuspěli

Roman Jebavý a Zdeněk Kolář začali finále čtyřhry na Moneta Czech Open parádně, nakonec ale proti nejvýše nasazené dvojici Oleksandr Nedovjesov, Goncalo Oliveira prohráli 6:1, 6:7(5) a 6:10. Čeští tenisté odvrátili ve druhém setu za stavu 4:5 při svém podání dva setboly soupeřů. V následném tiebreaku smazali další dvě hrozby, v pořadí pátý setbol už ale znamenal srovnání na 1:1 na sety. V rozhodujícím supertiebreaku si Kazach Nedovjesov a Portugalec Oliveira vypracovali vedení 5:2. Češi sice korigovali na 5:6, pak ale ztratili dva fiftýny při vlastním podání a manko už poté nedohnali.

15:10
Nosková si ve Starých Splavech zahraje semifinále!

Držitelka divoké karty Linda Nosková (654.) je na antukovém turnaji ITF ve Starých Splavech k nezastavení! Šampionka juniorského Roland Garros přehrála ve čtvrtfinále akce s dotací 60 tisíc dolarů španělskou kvalifikantku Irene Burillovou Escorihuelaovou (239.) po hodině a 37 minutách 7:5 a 6:2. Šestnáctiletá Češka dohnala v prvním setu manko 2:5 na gemy, od té chvíle uhrála hned devět gemů v řadě! Její semifinálovou soupeřkou bude Číňanka Čchin-wen Čeng (245.).

13:05
Kolář se proti turnajové čtyřce neprosadil

Zdeněk Kolář (236.) si na prostějovském challengeru zahrál v pátek semifinále dvouhry, projít do souboje o titul se mu ovšem nepovedlo. V duelu s nasazenou čtyřkou Federicem Coriou (103.) se mu nepovedlo navázat na předchozí úspěšné zápasy, kdy procházel turnajem bez ztráty setu a s favoritem prohrál po setech 4:6, 2:6. Turnaj v Prostějově však může hodnotit více než úspěšně, povedlo se mu totiž podruhé v sezoně projít mezi nejlepší čtyřku.