Lin Ču (CHN, 98.) – JESIKA MALEČKOVÁ (297.)
Darija Juraková (CRO, 1260.) – KRISTÝNA PLÍŠKOVÁ (75.) [7]

15:47
Jebavý s Veselým končí v semifinále čtyřhry

Roman Jebavý a Jiří Veselý podlehli v semifinále halového podniku ATP v Montpellieru nejvýše nasazené dvojici Henri Kontinen, Édouard Roger-Vasselin 4:6 a 3:6. Češi si v sedmém gemu prvního setu vypracovali brejkbol, který však zůstal nevyužit. Naopak favorité utkání svou šanci v desáté hře proměnili. Jebavý s Veselým měli své příležitosti také ve druhém setu, když vedli 2:1 s brejkem. Následně však prohráli čtyři gemy v řadě. V deváté hře se ještě dostali ke dvěma brejkbolům, finský tenista Kontinen ale kvalitním servisem nekompromisně rozhodl o vítězství turnajových jedniček.

12:52
Macháč nestačil na Rodionova, končí ve čtvrtfinále

Český tenista Tomáš Macháč (173.) na turnaji v kazašském Nur-Sultanu končí ve čtvrtfinále. Na místním challengeru nenašel recept na šestého nasazeného Jurije Rodionova (152.) z Rakouska, jemuž podlehl ve dvou setech 2:6, 3:6. V utkání si sice vypracoval čtyři brejkboly, ale Rodionov všechny odvrátil a sám prorazil českému hráči třikrát servis.

11:11
Nosková pokořila nasazenou jedničku

Linda Nosková (1055.) pokračuje v Šarm aš-Šajchu ve skvělých výkonech. Šestnáctiletá Češka ve čtvrtfinále porazila nasazenou jedničku a členku třetí stovky světa Ajano Šimizuovou (298.), kterou přehrála ve dvou setech 7:5, 7:6(2).