22:35
Medveděv si vyšlápl na Djokoviče

Daniil Medveděv (4.) na Turnaji mistrů neztratil set ani ve svém druhém zápase na turnaji. Ve středečním večerním duelu porazil Novaka Djokoviče (1.) dvakrát 6:3, zásluhou čehož si jako druhý po Dominiku Thiemovi (3.) zajistil účast v letošním semifinále. Medveděv třikrát během zápasu uspěl na příjmu, kde zužitkoval tři šance z osmi. Jediný brejkbol soupeře přitom dokázal odvrátit. Ruského hráče v závěrečném duelu skupiny čeká Diego Schwartzman (9.), Djokovič se o postup utká s Alexanderem Zverevem (7.).

20:56
Melzer s Rogerem-Vasselinem otočili napínavý duel

Skupina A se na Turnaji mistrů zamotává. Jürgen Melzer a Édouard Roger-Vasselin obrátili nepříznivě vyvíjející se utkání proti dvojici John Peers, Michael Venus, kterou zdolali 2:6, 7:6(4), 12:10. V super tiebreaku přitom už prohrávali 3:7, byli dva minibrejky dole a celkově odvrátili pět mečbolů.

18:20
Zverev vykřesal postupovou naději

Alexander Zverev (7.) ve svém druhém utkání na letošním Turnaji mistrů dokázal vybojovat vítězství nad Diegem Schwartzmanem (9.), kterého porazil 6:3, 4:6, 6:3 a vykřesal postupovou naději na semifinále.

15:51
Macháč odvrátil setboly

Tomáš Macháč (197.) na challengeru v italské Ortisei postoupil do druhého kola dvouhry. Český mladík v prvním zápase na turnaji porazil domácího Lucu Nardiho (798.) startujícího na divokou kartu 7:6(4), 7:6(8), když v tiebreaku druhého setu soupeře za stavu 3:4 rebrekjl. V tiebreaku nejprve ztrácel dva minibrejky, nakonec zažehnal i dva setboly. O čtvrtfinále bude hrát proti osmému nasazenému Martinu Kližanovi (149.).

15:18
Granollers se Zeballosem porazili nejvýše nasazené

Deblová dvojice Marcel Granollers, Horacio Zeballos na letošním Turnaji mistrů zvládla také druhý zápas. Ve středečním odpoledním utkání porazila debl Mate Pavič, Bruno Soares 7:6(4), 6:7(4), 10:8. Během celého zápasu nebyl k vidění jediný brejk, vítězná dvojice přitom odvrátila hned šest brejkbolů. V závěrečném super tiebreaku si rychle vypracovala náskok 5:2, celkově zužitkovala třetí mečbol.

10:10
Tsitsipas přežil mečbol s Rubljovem, Thiem je v semifinále

V pořádně drama se změnila druhá úterní dvouhra na Turnaji mistrů. Stefanos Tsitsipas (6.) ji proti Andreji Rubljovovi (8.) rozehrál suverénně a získal první set poměrem 6:1, v tom druhém ale za stavu 4:5 po sérii chyb ztratil servis čistou hrou a rozhodnout tak muselo až třetí dějství. To dospělo bez jediného brejku do zkrácené hry, v níž měl Rus za stavu 6:5 mečbol, spáchal ovšem při něm trestuhodnou dvojchybu. Jeho řecký protějšek následně po změně stran uzmul další dvě výměny a zaznamenal první výhru na turnaji. Díky ní je Tsitsipas ve hře o postup. O ten svede obhájce titulu přímý souboj s Rafaelem Nadalem. Jistým semifinalistou je naopak po Rubljovově porážce Dominic Thiem, zatímco Rus už o naději na postup přišel.