22:25
Medveděv vyhrál také proti Schwartzmanovi

Daniil Medveděv (4.) na Turnaji mistrů prošel základní skupinou bez ztráty jediného setu. V závěrečném utkání přehrál Argentince Diego Schwartzmana (9.) dvakrát 6:3. Čtyřiadvacetiletý Rus využil tři z devíti brejkbolů, sám naopak za stavu 3:1 ve druhém setu odvrátil dvě hrozby soupeře. Medveděva v semifinále čeká Rafael Nadal (2.).

18:34
Macháč na nasazenou dvojku nestačil

Český tenista Tomáš Macháč (197.) se loučí s turnajem v Ortisei ve čtvrtfinále. V souboji s nasazenou dvojkou Iljou Ivaškou (113.) prohrál ve dvou setech 6:7(4), 6:7(5). Utkání mezi oběma soupeři postrádalo brejky a hlavně první set byl přehlídkou parádních servisů. Ani jeden z hráčů si nevytvořil brejkbol a o všem rozhodl až tiebreak, který Ivaška vyhrál 7:4. Druhý set už byl na returnech o něco dramatičtější. Macháč si vypracoval dva brejkboly v devátém gemu, ale klíčové výměny nezvládl a stejně dopadl Ivaška v desáté hře, v níž si vybudoval jednu příležitost, která byla zároveň mečbolem. Ve zkrácené hře druhé sady si Bělorus vypracoval hned čtyři mečboly v řadě a to už bylo i na Macháče příliš. Tři mečboly sice odvrátil, ale při tom čtvrtém poslal míček za základní lajnu.

16:51
Djokovič uspěl v boji o semifinále

Přímý souboj o postup do semifinále na Turnaji mistrů mezi Novakem Djokovičem (1.) a Alexanderem Zverevem (7.) dopadl lépe pro světovou jedničku. Srbský tenista v závěrečném klání v základní skupině zvítězil nad německým protivníkem 6:3, 7:6(4) a postoupil mezi nejlepší čtyřku ATP Finals. V semifinále se utká s vítězem druhé skupiny Dominicem Thiemem.

15:14
Pavič se Soaresem slaví druhou výhru

Druhé vítězství v základní skupině vybojoval deblový pár Mate Pavič a Bruno Soares. Chorvatsko-brazilský pár porazil australsko-novozélandskou dvojici Peers, Venus 6:7(2), 6:3, 10:8.