20:09
V Ostravě končí i Karolína Plíšková

Nasazená dvojka Karolína Plíšková (6.) odjede z turnaje v Ostravě bez vítězství. Češka měla v prvním kole volný los, v tom druhém prohrála s ruskou kvalifikantkou Veronikou Kuděrmetovovou (47.) za hodinu a 56 minut 6:4, 4:6 a 3:6. Kuděrmetovová si připsala už čtvrté vítězství na turnaji, dvě z nich zaznamenala v kvalifikaci. Na Plíškovou vyzrála i v srpnu v New Yorku (7:5, 6:4). Dvouhra žen na ostravské akci WTA tak pokračuje bez české účasti.

17:54
Muchová na Mertensovou nestačila

Karolína Muchová (28.) končí na turnaji WTA v Ostravě v osmifinále, v němž podlehla Elise Mertensové (21.) po hodině a 23 minutách 4:6 a 2:6. O osudu vyrovnané první sady, v níž Češka nevyužila pět brejkbolů, rozhodl brejk v desáté hře. Ve druhém setu už dominovala Belgičanka, která si připsala úspěchy na returnu v šesté a osmé hře. Ve čtvrtfinále si zahraje proti Viktorii Azarenkové (14.).

17:07
Kolář je v Ismaningu v deblovém semifinále

Zdeněk Kolář a jeho francouzský parťák Albano Olivetti porazili ve čtvrtfinále halového challengeru v Ismaningu americkou dvojici Sebastian Korda, Brandon Nakashima 6:7(4), 6:3 a 10:3. Česko-francouzský pár v prvním setu nevyužil vedení o brejk. Ve druhé sadě sice Kolář s Olivettim také nejprve ztratili získaný brejk, posléze však přidali další dva úspěchy na returnu. Rozhodující supertiebreak byl po vyrovnaném úvodu jasně v jejich režii. Kolář tak alespoň částečně oplatil porážku Kordovi ze včerejšího těsného střetnutí ve dvouhře.

16:08
Sabalenková otočila bitvu s Gauffovou

Osmifinále ostravského turnaje WTA nabídlo velké drama, v němž třetí nasazená Aryna Sabalenková (12.) udolala šestnáctiletou kvalifikantku Cori Gauffovou (55.) po dvou hodinách a 13 minutách 1:6, 7:5 a 7:6(2). Běloruská tenistka v rozhodujícím setu prohrávala už 2:5, manko dvou brejků však dokázala vymazat. Ve čtvrtfinále ji čeká další kvalifikantka Sara Sorribesová Tormová (73.).

15:27
Krejčíková a Siniaková si zahrají semifinále

Druhé nasazené Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková přehrály ve čtvrtfinále turnaje WTA v Ostravě polsko-švýcarskou dvojici Linetteová, Teichmannová za 78 minut 6:4, 2:6 a 10:5. České favoritky vstoupily do utkání podobně jako ve včerejším prvním kole hůře, když prohrávaly 1:4 a čelily brejkbolu. Složitou situaci nicméně ustály. Druhá sada byla v režii Linetteové a Teichmannové, když si připsaly dva brejky a samy odvrátily dva brejkboly. V rozhodujícím supertiebreaku ale znovu dominovaly Češky, které si rychle vypracovaly vedení 7:0. V semifinále si zahrají proti kanadsko-brazilskému páru Dabrowská, Stefaniová.