13:09
Sisková si zahraje finále

Anna Sisková zvládla v Káhiře i svůj semifinálový zápas a postoupila do finále turnaje ITF. V utkání s šestou nasazenou Lucií Wargnierovou z Francie vyhrála za 122 minut 7:6(5), 6:3 a o titul si zahraje s nasazenou jedničkou Cindy Burgerovou z Nizozemska.

07:27
AO: Krejčíková vyzve Kanepiovou

Úspěšná kvalifikantka Barbora Krejčíková (127.) se v prvním kole Australian Open utká s někdejší světovou patnáctkou Kaiou Kanepiovou (100.). Hráčky se dosud nestřetly. Čtyřiadvacetiletá Češka se hlavní soutěže grandslamu zúčastní podruhé v kariéře. Svou premiéru si odbyla na Roland Garros 2018, kde podlehla Karolíně Plíškové.

05:37
AO: Krejčíková postoupila do hlavní soutěže

Barbora Krejčíková (127.) se podruhé v kariéře kvalifikovala do hlavní soutěže grandslamu dvouhry. Čtyřiadvacetiletá tenistka ve finále kvalifikace Australian Open smetla Sachiu Vickeryovou (151.) jednoznačně 6:3, 6:0. Krejčíková je tak jediným českým účastníkem, který letos prošel do hlavní soutěže Melbourne přímo z kvalifikace.

04:11
AO: Martincová se znovu nekvalifikuje

Tereza Martincová (132.) ani na pátý pokus nezvládla kvalifikaci Australian Open. Česká tenistka ve finále prohrála s osmnáctiletou Elisabettou Cocciarettovou (172.) 2:6, 1:6, když během zápasu šestkrát přišla o vlastní podání.