1. 12. 2017
Zajímavosti

Nejvtipnější oznámení roku! Djokovič se spojil v přímém přenosu se Štěpánkem, ten čekal za dveřmi

Čtvrteční večer patřil bezesporu tenisové dvojici Novak Djokovič – Radek Štěpánek, která oficiálně oznámila svou společnou spolupráci. Český tenisový harcovník se stal novým koučem bývalé světové jedničky. Kdo čekal nudné oznámení formou společně fotografie, ten se šeredně mýlil. Dvojice showmanů vymyslela rafinovaný scénář, během kterého Nole vše vysílal živě na svém instagramovém profilu.

Zřejmě nejvtipnější oznámení letošního roku. Djokovič se Štěpánkem si dali opravdu záležet a vymysleli vtipnou scénu, kterou sledovali fanoušci po celém světě. „Nole“ totiž vše vysílal živě na svém oficiálním instagramovém profilu.

Bývalá světová jednička na začátku celého přenosu přivítala své fanoušky a ukázala jim, jak vypadá tělocvična, ve které se v Monaku připravuje na novou sezonu. Své živé vysílání vyšperkoval také tím, že do něj zapojil dva fanoušky, kteří jeho přenos sledovali.

Dvěma svým příznivcům z Argentiny tak Djokovič připravil zážitek na celý život. Mladý chlapec i učitelka z Jižní Ameriky tak mohli se slavným tenistou prohodit pár slov. Djokovič poté hledal třetího fanouška, kterého by zapojil do živého přenosu. „Podívejte, kdo se k nám přidal. Radek! Uvidíme, co nám poví,“ řekl zvědavý „Nole“.

Štěpánek se srbského tenisty na začátek zeptal, zdali bude připravený na novou sezonu. Djokovič nechtěl prozradit nic konkrétního, neboť se domníval, že je Štěpánek ještě jedním z jeho rivalů na tenisovém okruhu. „Nejsem už tvůj rival, já jsem ukončil kariéru,“ řekla bývalá světová sedmička v rámci vtipné scénky. 

„A víš co, co kdyby si se stal mým trenérem?“ otázal se Djokovič svého dobrého kamaráda. „V posledních týdnech jsem si dost odpočinul, takže tvou nabídku beru,“ odpověděl bleskově Štěpánek.

Zábava však tímto nekončila. Štěpánek s Djokovičem se poté začali domlouvat na podmínkách spolupráce. „Můžu ti nabídnout zelený džus každou první středu v měsíci a také letenky, ale pouze jednocestné, nikoliv zpáteční, to už bych si nemohl dovolit,“ pobavil Djokovič. Štěpánek chtěl však navíc kokosové vločky, o čemž se ale Srb musel poradit se svým manažerem. „To mu můžeme dát,“ odpověděl bleskově manažer dvanáctinásobného grandslamového šampiona.

Poté se Djokovič otázal Štěpánka, kdy může nastoupit do funkce jeho trenéra. „Vlastně hned, už na tebe čekám,“ vypálil Čech. Djokovič poté otevřel dveře, za kterými čekal připravený Štěpánek! „Tohle je můj nový chlap a tohle je můj tým. Teď je to oficiální,“ zakončil srbský tenista zábavný přenos.

Vypadá to, že si tato dvojice showmanů opravdu rozumí. A doufejme, že tomu tak bude i na tenisových dvorcích. V příštím roce se s tímhle duem rozhodně nudit nebudeme! 

galerie 5 fotografií

Radek Štěpánek Novak Djoković

přečtěte si také

Diskuze


Pro přidávání komentářů do diskuze se musíte přihlásit. Pokud nemáte svůj účet, můžete se registrovat.

Denní menu, 27.11.2021: V Milovicích a Ostravě byla na programu semifinále

Celkem pět českých zástupců se představilo v sobotních semifinálových zápasech dvouhry na turnajích v Milovicích a Ostravě. Kromě toho se bude hrálo i o tituly ze čtyřher. Lindu…

Milovice Indoor Open: Nosková prošla do souboje o titul. Ve finále je poprvé i kvalifikantka Bartůňková

Tři domácí tenistky se představily v Milovicích během sobotních semifinálových zápasů. Linda Nosková porazila v boji o postup do finále Jesiku Malečkovou. Do souboje o titul se…

Ostra Indoor Cup 2021: Paulson vyřadil nasazenou pětku. Zahraje si o titul

Ostravský turnaj ITF nabídl v sobotu semifinálové zápasy dvouhry. Andrew Paulson zvládl duel s turnajovou pětkou Remy Bertolou a zahraje si v neděli o titul. Soupeřem mu bude…

Rozdíl 210 míst na žebříčku? Žádný problém! Maďar Piros zaskočil australského favorita

Měla to být pro Johna Millmana z Austrálie povinná výhra. Místo toho však australská dvojka zaváhala. Aktuálně 72. hráč světa totiž v sobotním daviscupovém utkání s Maďarem…

Nezastavitelný Štěpánek! Dál vítězí a pomohl týmu do finále. Poprvé vyhrál i Berdych

ATP Champions Tour v Londýně má za sebou druhý hrací den a znovu přinesl radost především fanouškům Radka Štěpánka. Třiačtyřicetiletý Čech dokázal v pátek vyhrát svůj třetí zápas…

Davis Cup: Rozhodnuto už po dvouhrách, Španělsko, Itálie a Srbsko mají první bod

Druhým dnem pokračovala mužská týmová soutěž Davisův pohár. Znovu se hrálo v Innsbrucku, Madridu a Turíně, kde se utkaly Srbsko s Rakouskem, Španělsko s Ekvádorem a USA s Itálií.…

Další články