19:52
Bouzková oplatila porážku Samsonovové

Marie Bouzková (118.) vybojovala v Birminghamu postup do finále kvalifikace! Česká tenistka porazila Rusku Ljudmilu Samsonovovou (153.) hladce za 69 minut hry 6:3, 6:1 a zahraje si v pondělí o postup do hlavní soutěže. Bouzková navíc vrátila své soupeřce nedávnou porážku z finále kvalifikace na Roland Garros, kde na ni naopak ve dvou setech nestačila.

18:52
Garcíaová slaví vítězství v Nottinghamu

Caroline Garcíaová (28.) má za sebou v anglickém Nottinghamu hodně náročný den. Napřed musela dohrát semifinále s Američankou Jennifer Bradyovou, kterou porazila 6:3 v rozhodující sadě, a následně se postavila k finálovému střetnutí s Chorvatkou Donnou Vekičovou (22.). tu nakonec zdolala také, ale až po 158 minutách hry, když otočila skóre a zvítězila 2:6, 7:6(4), 7:6(4).

18:49
Třicetiletý Mannarino slaví premiérový titul

Adrian Mannarino (44.) vybojoval na turnaji v Hertogenboschi svůj vůbec první titul na okruhu ATP. Třicetiletý Francouz ve finále porazil Australana Jordana Thompsona (62.) po dvouhodinovém boji 7:6(7), 6:3. Doposud ve své kariéře získal 13 titulů na challengerech.

18:23
Berrettini vybojoval druhý letošní titul

Matteo Berrettini (30.) zvládl finále ve Stuttgartu proti kanadské kometě Felixi Augeru-Aliassimovi (21.), který si na svůj premiérový titul na okruhu ATP bude muset ještě počkat. Berrettini zvítězil ve dvou setech 6:4, 7:6(11) a triumfoval v této sezoně už podruhé. První trofej získal na antuce v Budapešti.

18:12
Bertensová udělila kanára, přesto finále prohrála

Domácí turnaj v Hertogenboschi se Kiki Bertensové (4.) vyhrát nepodařilo. Ve finále proti Američance Alison Riskeové (61.) prohrála za 136 minut hry po setech 6:0, 6:7(3), 5:7. Bertensová přitom vedla ve druhé sadě už 3:1, a i když výhodu brejku ztratila, měla v dalším průběhu dějství hned pět mečbolů. Proměnit je na returnu ovšem nedokázala. Stejně tak nevyužila ve třetí sadě vedení 3:1 a musela překousnout hořkost porážky.

16:57
Martincová přehrála favorizovanou Američanku

Tereza Martincová (141.) zvládla první kolo kvalifikace na Mallorce a v pondělí si zahraje o postup do hlavní soutěže. V úvodním utkání si poradila se sedmou nasazenou Christinou McHaleovou (112.), jež plnila v zápase roli favoritky, po setech 6:2, 7:5. Ve druhé sadě sice česká hráčka přišla v deváté hře o podání a její soupeřka mohla doservírovat, ale Martincová výraznější komplikace nepřipustila a třemi gemy v řadě duel zakončila.

15:52
Plíšková je ve finálovém kole

Kristýna Plíšková (113.) na turnaji v Birminghamu vybojovala postup do finále kvalifikace. Česká tenistka porazila porazila třetí nasazenou Američanku Jessicu Pegulaovou (75.) ve dvou setech 6:3, 6:4. Zastavit ji nedokázal ani déšť, který celý souboj po první sadě přerušil.

12:59
Titul z Přerova si odváží Ukrajinka Kalininová

Letošní Zubr Cup v Přerově je minulostí. Turnajovou trofej si odváží dvaadvacetiletá Ukrajinka Anhelina Kalininová (145.), jež potvrdila roli nejvýše nasazené hráčky. Ve finále zdolala po 138 minut trvajícím boji pátou nasazenou Elicu Kostovovou (231.) z Bulharska 6:1, 4:6, 6:1.