15:45
Rosol v Nottinghamu postoupil do čtvrtfinále

Český tenista Lukáš Rosol má za sebou na turnaji v Nottinghamu úspěšně zvládnuté osmifinále. Utkání s Japoncem Tacumou Item (158.), které se hrálo znovu v hale místo na venkovních travnatých kurtech, vyhrál 6:4, 6:7(0), 6:3. Rosola čeká v pátek ještě utkání ve čtyřhře.

14:14
Bouzková překvapivě vypadla v Manchesteru

Marie Bouzková (118.) nezvládla turnaj nižší kategorie v Manchesteru, s britským podnikem se rozloučila již v osmifinále dvouhry. Česká teniska ve svém druhém zápase na turnaji nestačila na úspěšnou hráčku z kvalifikace Samanthu Murrayovou (466.), se kterou prohrála 5:7, 4:6.

13:30
Beránková prolétla do druhého semifinále sezóny

Karolína Beránková (-) si na turnaji nižší kategorie v portugalské Amarante zahraje druhé semifinále letošní sezóny. Osmnáctiletá tenistka ve čtvrtfinále smetla nenasazenou Španělku Albu Carrilovou Marinovou (-) 6:1, 6:2, zásluhou čehož zkusí vyrovnat nejlepší výsledek roku, v Cantanhede uhrála finále.

11:02
Grafová slaví 50. narozeniny

Přesně před 50 lety se narodila Steffi Graffová. Bývalá světová jednička ve dvouhře během své kariéry dosáhla na několik vrcholů, mezi nejznámější se řadí zisk dvaadvaceti grandslamových triumfů v singlu, pětkrát ovládla Turnaj mistryň. V roce 1988 slavila zisk zlaté olympijské medaile, ve stejném roce také vyhrála jediný grandslam ve čtyřhře a to ve Wimbledonu.