22:59
Sestry Plíškovy otočily nepříznivý duel

Karolína a Kristýna Plíškovy v New Havenu postoupily do čtvrtfinále čtyřhry. Sesterská dvojice v pondělním duelu přehrála debl Flipkensová, Van Uytvancková 6:7(4), 6:3, 10:6. Český pár v prvním setu za stavu 5:4 nedopodával úvodní sadu. Ve druhém setu ke všemu prohrával 0:2 a nevypadalo to s ním dobře. Plíškovy ale dokázaly soupeřky rebrejknout a v sedmé hře si připsat důležitý brejk. V super tiebreaku poté ani jednou nepřišly o fiftýn při vlastním servisu.

20:38
Halepová se odhlásila z New Havenu

Simona Halepová (1.) se nebude ucházet o titul z New Havenu. Rumunská tenistka, která v Cincinnati došla do finále, se z Connecticut Open musela odhlásit kvůli zdravotním problémům, trápí ji pravá achillovka.

20:26
Sestini Hlaváčková se Strýcovou dominovaly

Úspěšný první duel v New Havenu za sebou má český debl Andrea Sestini Hlaváčková, Barbora Strýcová. Nejvýše nasazený pár na úvod turnaje smetl dvojici Aojamaová, Marozavová 6:2, 6:1.

20:17
Plíšková s Makarovovou uhrála čtyři gemy

Karolína Plíšková (8.) se před US Open nenachází v příliš ideální tenisové formě. Česká dvojka po konci v Montrealu a Cincinnati ve druhém kole v New Havenu prohrála již úvodní zápas. Plíšková nestačila na Jekatěrinu Makarovovou (49.) 1:6, 3:6. Čtvrtá nasazená se trápila na servisu, úspěšnost prvního podání činila 48%. Po tom druhém v celém zápase uhrála jenom sedm fiftýnů. V zápase si o tradiční silnou zbraň přišla čtyřikrát.

17:46
Tsonga se nezúčastní ani US Open

Jo-Wilfried Tsonga (63.) si protáhne absenci na tenisovém okruhu. Francouzský tenista na začátku dubna prodělal operaci levého kolena, po které nezasáhne ani do posledního grandslamu sezóny. Tsonga se naposledy představil v první polovině února v Montpellier, na domácím podniku vypadl v semifinále s Lucasem Pouillem. Na místo bývalé světové pětky se na US Open ukáže James Duckworth.

09:29
Voráčová v New Havenu po obrovském boji končí

Urputnou třísetovou bitvu má za sebou v americkém New Havenu deblistka Renata Voráčová. Dva tiebreaky a závěrečný supertiebreak, jenž dopadl nejtěsnějším možným rozdílem – takové bylo střetnutí prvního kola proti chorvatsko-rumunskému páru Juraková, Olaruová. Naneštěstí pro Češku a její parťačku Jakupovičovou vyhrála poměrem 6:7(2), 7:6(2) a 10:8 právě soupeřky.

09:00
Rikl v Thajsku s přehledem postupuje

Suverénní výhrou vstoupil do turnaje v thajském Nonthaburi Patrik Rikl (464.). Devatenáctiletý Čech si na úvod poradil s domácím Pattanapongem Borisutpongem (-) po setech dvakrát 6:2.

00:17
Djokovič zkompletoval sbírku Masters

Novak Djokovič (10.) jako první tenista v historii vyhrál všech devět podniků Masters. Poslední kousek přidal v Cincinnati, kde ve finále porazil Rogera Federera (2.) dvakrát 6:4.

00:12
Bertensová s Halepovou odvrátila mečbol

Kiki Bertensová (17.) se stala vítězkou amerického Cincinnati. Nizozemská tenistka ve finále porazila Simonu Halepovou (1.) 2:6, 7:6(6), 6:2, když v tiebreaku druhého setu za stavu 5:6 odvrátila mečbol.