20:47
Kr. Plíšková v kvalifikaci končí

Hlavní soutěž v New Havenu si Kristýna Plíšková (97.) nezahraje. Ve druhém kole kvalifikace totiž nestačila na nasazenou jedničku Aljaksandru Sasnovičovou (36.). S tou Češka prohrála po setech 1:6, 6:1, 1:6.

20:19
Kvitové pomsta nevyšla, opět padla s Bertensovou

Stejně jako před týdnem v Montrealu, tak i tentokrát v Cincinnati nedokázala Petra Kvitová (6.) najít recept na Nizozemku Kiki Bertensovou (17.). Ačkoliv byla česká tenistka favoritkou a dokázala dokonce vyhrát první set, na konci střetnutí musela překousnout porážku 6:3, 4:6, 2:6. Klíčovým pro Bertensovou bylo, že Kvitové v polovině druhé sady zcela odešlo podání, které prohrála hned čtyřikrát v řadě a kromě ztracené druhé sady vstoupila špatně i do rozhodujícího dějství, v němž prohrávala 0:3. Semifinále tak zůstává jejím maximem na podniku WTA v Cincinnati.

17:33
Krejsová s Malečkovou titul nezískaly

Finále německého turnaje čtyřhry v Lipsku se kořistí českých tenistek nestalo. Petra Krejsová s Jesikou Malečkovou sice vyhrály úvodní sadu, ale v souboji s druhými nasazenými Cristinou Dinuovou a Gannou Poznichirenkovou prohrály 6:4, 0:6, 5:10.

17:24
Finále v Bělorusku až v neděli

David Poljak se svého finálového duelu v Minsku v sobotu nedočkal. Kvůli nepřízni počasí bylo utkání po několika časových přesunech odloženo na neděli.

01:09
Kvitová v Cincinnati vyrovnala maximum

Neobyčejný zápas v Cincinnati zažila Petra Kvitová (6.). Česká jednička ve čtvrtfinále vyzrála na Elise Mertensovou (14.) 7:5, 5:7, 6:3, i když obě tenistky v úvodních dvou sadách po úvodních výborných začátcích ztratily koncentraci a nechaly soupeřky se dotáhnout. V závěrečném setu Kvitová sice prohrávala 0:2, od té chvíle ale Mertensové již povolila jediný gem, čímž vyrovnala své maximum z Ohia z roku 2012.