19:33
Krejsová s Malečkovou zvládly první kolo

Český pár Petra Krejsová, Jesika Malečková vyhrál úvodní zápas čtyřhry v německém Altenkirchenu, kde porazil dvojici startující na divokou kartu Heringová, Rushitiová 6:4, 7:5. Ve čtvrtfinále Krejsová s Malečkovou změří síly proti nejvýše nasazenému duu Grammatikopoulouová, Zanevská.

17:47
Pantůčková dohraje svůj duel ve čtvrtek

Magdalena Pantůčková (623.) bude muset své utkání na ITF v Antalayi dohrát ve čtvrtek. Její zápas proti Dhruthi Tatacharová (721.) byl ve středu přerušený za stavu 4:2 pro českou tenistku.

16:46
Cibulková na úvod porazila Stollarovou

Dominika Cibulková (33.) dokázala úspěšnou vstoupit do turnaje WTA v Budapešti, kde v úvodním kole narazila na Fanny Stollarovou (210.). Slovenská tenistka sice v prvním setu prohrávala 1:3, od té chvíle ale vyhrála sedm her za sebou. Stollarové se sice ještě za stavu 0:2 ve druhém dějství povedl rebrejk, favorizovaná soupeřka však reagovala stejnou mincí. Cibulková po vítězství dvakrát 6:3 narazí v osmifinále na Kirsten Flipkensovou (67.).

16:08
Garciaová přehrála Makarovovou

Caroline Garciaová (7.) se na podniku v Dubaji podívá do čtvrtfinále. Pátá nasazená hráčka na turnaji v osmifinálovém zápase porazila ruskou tenistku Jekatěrinu Makarovovou (37.), se kterou si za téměř hodinu a půl poradila 6:4, 6:2.

14:54
Kužmová porazila i Lisickou a slaví první čtvrtfinále WTA

Viktória Kužmová (121.) v Budapešti postoupila do svého premiérového čtvrtfinále dvouhry na okruhu WTA. Slovenská tenistka po vítězství v prvním kole nad Soranou Cirsteaovou (36.) ve středečním osmifinále zvládla i duel proti Sabine Lisické, německou soupeřku porazila 6:2, 6:4.

14:26
Beránková vyprovodila pátou nasazenou

Karolína Beránková (885.) se na podniku ITF v Šarm aš-Šajch postarala o velké překvapení. Česká tenistka po úspěšné kvalifikaci zvládla také úvodní kolo, ve kterém jasně porazila pátou nasazenou Pranjalu Yadlapalliovou (478.) 6:3, 6:2. Sedmnáctiletá Beránková se tak po týdnu pokusí na stejném místě zopakovat čtvrtfinálovou účast.

13:19
Plíšková zvládla dvouhodiné drama

Náročné utkání má za sebou ve druhém kole turnaje v Dubaji Karolína Plíšková. Nasazená trojka v souboji se Španělkou Carlou Suarezovou Navarrovou zvítězila po více než dvouhodinové bitvě 5:7, 6:2, 6:4 a úspěšně otočila nepříznivě se vyvíjející zápas. Česká tenistka navíc ve třetím setu prohrávala 0:2, ale následně se díky třem brejkům v řadě (a po ztrátě dalšího svého podání) dostala do vedení 4:3 a zápas doservírovala.

12:54
Miklová zvládla souboj kvalifikantek

Úspěšný vstup do hlavní soutěže v Egyptě má za sebou Barbora Miklová. Česká tenistka se prokousala na turnaji kvalifikací a v prvním kole si poradila za 80 minut s jinou kvalifikantkou, makedonskou tenistkou Magdalenou Stolikovskou, po setech 6:3, 6:3.

12:14
Kilnarová prolétla do čtvrtfinále

Rychlé vítězství si na své konto připsala v osmifinále turnaje v Solarinu česká tenistka Monika Kilnarová. Za pouhých 61 minut hry smetla z dvorce domácí Marii Masiniovou 6:2, 6:1. Česká hráčka sebrala Italce celkem pětkrát podání a sama zůstala na servisu stoprocentní.

07:50
Veselý skrečoval v Riu

Nepříliš povedený vstup do nové sezony nevylepšil Jiří Veselý ani v Riu. Český tenista za stavu 2:6, 2:3 skrečoval utkání s Federicem Delbonisem. Pro Veselého je to už třetí porážka v řadě.