18:55
Rovněž Šafářová končí v Dubaji už v prvním kole

Po Barboře Strýcové i Lucie Šafářová (30.) nezvládla hned úvodní nástrahu na turnaji v Dubaji, kterou byla Caroline Garciaová (7.). Češka prohrála s Francouzkou 3:6, 5:7. První set rozhodl pro Garciaovou jediný brejk už ve druhém gemu. Ve druhém setu sice Šafářová ztrácela, ale dokázala brejk soupeřky odmazat. Jenže v závěru si znovu neudržela servis a tentokrát už si Garciaová své vedení pohlídala.

18:34
Malečková v Altenkirchenu porazila krajanku Krejsovou

Jesika Malečková (323.) potvrdila dobrou formu z polední doby a porazila v prvním kole turnaje ITF v německém Altenkirchenu svou krajanku Petru Krejsovou (256.) 6:1, 6:4. První set byl jasnou záležitostí Malečkové. Druhou sadu rozhodl brejk Malečkové za stavu za stavu 3:3. Náskok si už pak 23letá tenistka pohlídala a z kvalifikace postoupila už do druhého kola. Naopak Krejsová dál čeká na první výhru v roce 2018.

17:12
Strýcová s v Dubaji loučí už v prvním kole

Barbora Strýcová (25.) nedokázala v prvním kole turnaje v Dubaji vzdorovat Němce Angelique Kerberové (9.), se kterou prohrála hladce 2:6, 1:6. Češka sice vyhrála první gem zápasu při podání Kerberové, ale od té doby už nedokázala na skvěle hrající Němku najít recept a za 60 minut prohrála.

15:27
Muchová v Altenkirchenu postoupila do 2. kola

Karolína Muchová (265.) na turnaji ITF v německém Altenkirchenu zvládla utkání proti Olze Saezové Larraové (247.) a po vítězství 7:6(4), 6:2 postoupila do 2. kola. V prvním setu obě tenistky jednou ztratily podání a rozhodovalo se až v tiebreaku, který ovládla česká hráčka. Druhý set už byl jasnou záležitostí, Muchová rychle získala brejk a náskok až do konce nepustila.

13:14
Peschkeová s Melicharovou postupují

Květa Peschkeová s Američankou Nicole Melicharovou úspěšně vstoupily do turnaje v Dubaji. Česko-americký pár si připsal třetí výhru v sezoně, když porazil v zápase prvního kola lotyšskou dvojici Ostapenková, Sevastovová za 59 minut po setech 6:2, 6:3.

11:10
Pavlásek v Bergamu postupuje

Adam Pavlásek (206.) vstoupil do challengeru v italském Bergamu vítězstvím. Český tenista si v úterním zápase prvního kola poradil s Bosňanem Tomislavem Brkičem (235.), kterého udolal za 57 minut po setech 6:4, 6:1.