20:58
Kristýna Plíšková se v Budapešti nepředstaví

Kristýna Plíšková (76.) měla být na halovém turnaji v Budapešti tento týden ve dvouhře jedinou českou zástupkyní, pětadvacetiletá tenistka se ale v pondělí z podniku WTA odhlásila. V hlavní soutěži ji nahradí Slovenka Viktoria Kužmová (121.).

16:54
Malečková se kvalifikovala v Altenkirchenu

Jesika Malečková (323.) zvládla kvalifikaci v německém Altenkirchenu, kde v rozhodujícím střetnutí zdolala za pouhých 58 minut domácí Katharinu Gerlachovou (392.) jasně 6:3 a 6:0. Na halovém podniku s dotací 25 tisíc amerických dolarů si tak třiadvacetiletá Češka zahraje hlavní soutěž.

16:45
Šafářová se Strýcovou zahájily rozlučkový turnaj vítězstvím

Bronzové medailistky z Ria spolu v Dubaji startují na posledním společném turnaji. Lucie Šafářová, která se po zranění Američanky Mattekové-Sandsové vrací ke své původní deblové partnerce, zahájila spolu s Barborou Strýcovou podnik v Dubaji vítězstvím nad americko-německým párem Atawová, Grönefeldová. Deblové specialistky porazilo třetí nasazené české duo dvakrát 6:4.

13:08
Kvitová se odhlásila z Dubaje

Česká tenistka Petra Kvitová (10.) se po vítězství na turnaji v katarském Dauhá rozhodla pro odpočinek před přesunem na americké betony. Za tím účelem se odhlásila z podniku v Dubaji, kde původně měla v úvodním kole hrát s Estonkou Anett Kontaveitovou.

12:41
Kilnarová v Itálii postupuje

Česká tenistka Monika Kilnarová (429.) úspěšně vstoupila do turnaje v italském Solarinu. Druhá nasazená si v úvodním kole poradila v brazilskou kvalifikantkou Karolayne Alexandreovou Da Rosovou 6:2, 6:3. V utkání, které trvalo 98 minut, Kilnarová hladce získala první set, ale v tom druhém nezačala zrovna nejlépe a rychle prohrávala 0:2. Povedlo se jí ale rychlým rebrejkem zaváhání napravit a soupeřku k další šanci na zvrat nepustila.