Zatímco někteří nestihnou za půl minuty ani přípravu před výměnou, Lucemburčan Gilles Müller je schopen odservírovat celý gem! V utkání třetího kola Wimbledonu se o tom přesvědčil i domácí Aljaž Bedene, který se za čtyřmi výtečně umístěnými servisy soupeře jen ohlédl.

Podání bývá důležitou součástí mužského tenisu a na trávě obzvlášť. Ač tento rok panují v Londýně velká vedra a travnatý povrch na dvorcích se kvůli suchu dost zpomalil, lucemburský tenista Gilles Müller předvedl nepříliš často vídanou věc i na mnohem rychlejším podkladu.

V jedenáctém gemu prvního setu klání s Bedenem napálil čtyři esa v řadě za sebou a mohl si jít odpočinout na lavičku.

Müller nakonec potvrdil roli šestnáctého nasazeného a i díky 19 esům postoupil do osmifinále po výhře nad Bedenem 7:6 (4), 7:5, 6:4.