18:16 - 17.12.2018

Prostějov otočil zápas a odvrátil pohromu

Po překvapivé porážce s Přerovem dostali tenisté Prostějova druhou šanci, neboť jejich přemožitelé v neděli neuspěli proti Říčanům. Favorizovaný Agrofert se dokázal dostat z kritického stavu 2:3 na zápasy a skvěle hrající Říčany přehrál o tolik potřebné tři body 6:3.

17:19 - 17.12.2018

I. ČLTK spnilo roli favorita a je ve finále

Pražský celek I. ČLTK dokázal v závěrečném utkání semifinálové skupiny porazit TK Spartak Jihlava hladce 6:1 a po výhře nad Spartou suverénně postoupilo do finále. Jediný bod Praha ztratila v souboji mezi Terezou Martincovou a Slovenkou Rebeccou Šramkovou, který vyhrála slovenská hráčka.

18:51 - 16.12.2018

Sparta deklasovala Jihlavu

Ve druhé skupině deklasovala Sparta jihlavský Spartak 6:0 a vykřesala pramalou naději. Aby se podívala do finále, muselo by v pondělí proti Jihlavě selhat favorizované I. ČLTK.

18:50 - 16.12.2018

Přerov finále nevybojoval, naděje Prostějova žije

Naděje Prostějova na obhajobu titulu zase o něco stouply. TK PRECHEZA Přerov totiž nedokázal navázat na sobotní vítězství nad superfavoritem a v neděli padl s černým koněm skupiny RPM Oázou Říčanami 3:6. Přerovu tak vítězství nad Prostějovem k postupu do finále stačit nebude a naopak o titulový zápas si to rozdají prostějovští právě proti Říčanům.

19:56 - 15.12.2018

Prostějov zřejmě zůstane bez extraligového titulu

Mohlo se zdát, že Prostějov nakonec potvrdí v semifinále extraligy proti Přerovu roli favorita, když už se vylízal z dvoubodového manka. Jenže šampion posledních desíti let je pokořen. Finále, ve kterém chtěli Prostějovští ukoštistit další trofej, je nyní velmi nereálné. V devátém, rozhodujícím, zápase o tom rozhodlo duo Denis Istomin, Daniel Brands, kteří porazili domácí tenisty Jiřího Veselého a Zdeňka Koláře ve dvou setech hladce 6:2 a 6:3.

18:10 - 15.12.2018

Deblový titul pro Paroulka

Český tenista Tadeáš Paroulek se v turecké Antalyi dočkal druhé trofeje ze čtyřhry v letošní sezóně, ovšem se švédským spoluhráčem Dragosem Nicolaem Madaresem ani nemuseli na kurt. Nizozemské duo Hermans, Stevens, které se jim mělo postavit, se totiž již před utkáním rozhodlo finále vzdát.

17:00 - 15.12.2018

Severočeská tenisová předčila Pardubice

V zápase o poslední místo, jenž se hrál v Mostě, uspěl tým Severočeské tenisové, která porazila Pardubice 5:2. Rozhodující bod zařídilo deblové duo Lešniak, Škamlová.

16:57 - 15.12.2018

I. ČLTK porazil Spartu 5:1

Bez Petry Kvitové musela Sparta bojovat o finále extraligy proti I. ČLTK z pražské Štvanice. A absence světové hvězdy byla patrná. Sparta totiž prohrála už po singlové části 1:5, když jedinou výhru zaznamenal Tomáš Macháč. K němu se vítězně nepřidali Kateřina Siniaková, Lukáš Rosol či Václav Šafránek. I. ČLTK s Terezou Martincovou nebo Markétou Vondroušovou tak má pro postup do přímého souboje o titul výrazně lepší pozici.

15:19 - 14.12.2018

Paroulek je ve finále čtyřhry

Tadeáš Paroulek si zahraje na turnaji v turecké Antalyi o titul! Osmnáctiletý tenista si spravil chuť po neúspěchu ve čtvrtfinále dvouhry, když odpoledne postoupil po boku Švéda Madarase do finále čtyřhry! Česko-švédská dvojice si poradila s Boborkinem s Fajzijevem po dramatickém průběhu 7:5, 6:7(3) a 10:4.

10:26 - 14.12.2018

Paroulek neúspěšně vzdoroval nasazené jedničce

Tadeáš Paroulek (542.) se čtvrtého semifinále dvouhry v roce nedočkal. Osmnáctiletý tenista na Futures v turecké Antalyai prohrál s prvním nasazeným Oriol Roca Batallou (262.) 1:6, 6:7(4). Paroulek po ztracené první sadě ve druhém setu vedl 4:1, náskok však neudržel a při stavech 4:5 a 5:6 musel na returnu odvracet konec zápasu. Ačkoliv se to českému hráči dvakrát podařilo, v tiebreaku nakonec na bývalého 193. tenistu světa nestačil.

10:19 - 14.12.2018

Voráčová v deblu obrat nedokonala

Renata Voráčová na ITF v Dubaji skončila v semifinále čtyřhry. Pětatřicetiletá hráčka a její parťačka Tamara Zidanšeková v utkání o finále padly s dvojicí Janiová, Listerová 6:7(3), 6:2, 7:10. Česko-slovinský pár v úvodním setu vedl 5:3 a byl na podání, nevyužil ale setbol a nakonec sadu prohrál v tiebreaku. Po úspěšném druhém setu v zápase přišel super tiebreak, ve kterém uspěl Janiová s Listerovou.

11:13 - 13.12.2018

Paroulek je v Turecku ve čtvrtfinále

Tadeáš Paroulek (542.) postoupil na antukovém podniku kategorie Futures v turecké Antalyi do singlového čtvrtfinále. Osmnáctiletý český talent ve čtvrtek otočil souboj s o čtyři roky starším Holanďanem Mickem Veldheerem (971.). První sadu prohrál až v její koncovce 5:7, v dalších dvou setech už ale Paroulek prohrál své podání jen jednou, přičemž sám proměnil všechny čtyři nabídnuté brejkboly. Po vítězství 5:7, 6:4 a 6:2 se tak může český mladík těšit na souboj o semifinále.

14:17 - 12.12.2018

Voráčová je v Dubaji už v semifinále

Česká deblistka Renata Voráčová si na stotisícovém podniku ITF v Dubaji zahraje semifinále čtyřhry. Pětatřicetiletá tenistka ve středu spolu s Tamarou Zidanšekovou ze Slovinska potvrdila roli favoritky proti na divokou kartu startujícímu páru Isabella Bozicevicová, Miriam Bianca Bulgaruová. Australsko-rumunskou dvojici přehrály prvně jmenované za 53 minut 6:2 a 6:3.

13:41 - 10.12.2018

Kilnarová v Dubaji končí

Monika Kilnarová (325.) dohrála na stotisícovém podniku v Dubaji v úvodním kole. Na divokou kartu startující Češka v pondělí nestačila na Ukrajinku Katarinu Zavackou (185.), s níž prohrála dvakrát 4:6. Devatenáctiletá Kilnarová doplatila na nepovedené koncovky setů, když v obou dějstvích ztratila za stavu 4:5 servis.

09:30 - 10.12.2018

Krejčíková se v Dubaji nekvalifikovala

Barbora Krejčíková (206.) si hlavní soutěž štědře dotovaného turnaje ITF v Dubaji nezahraje. Češka, která byla nejvýše nasazenou hráčkou kvalifikace, nezvládla po dvou přesvědčivých vítězstvích rozhodující souboj s Běloruskou Julií Hatoukovou (298.). Osmnáctileté soupeřce podlehla Krejčíková, jež si musela za stavu 0:3 v rozhodujícím setu vyžádat i přestávku na ošetření, za 2 hodiny a 13 minut 3:6, 7:5 a 2:6.