on-line stream

13:33 - 23.11.2017

Michnev podlehl kvalifikantovi

Petr Michnev (358.) se loučí s turnajem ve Valašském Meziříčí již ve druhém kole. Nasazená jednička nestačila ve čtvrtečním zápase na francouzského kvalifikanta Dana Addeda (1090.), kterému Michnev podlehl po setech 6:7(3), 6:3, 6:7(2). Český tenista sice dokázal ve třetím setu za stavu 4:5 odvrátit dva mečboly, avšak v závěrečném tiebreaku byl úspěšnější soupeř.

12:52 - 23.11.2017

Los finále Davis Cupu

Ve čtvrtek krátce po poledni proběhl v Lille los finálového duelu Davis Cupu mezi Francií a Belgií. Úvodní duel pátečního programu obstará souboj Lucasem Pouilleho s Davidem Goffinem. Poté se dostane na kurt domácí jednička Jo-Wilfried Tsonga, který vyzve belgickou dvojku Steva Darcise.

Pátek
Lucas Pouille (18.) – David Goffin (7.)
Jo-Wilfried Tsonga (15.) – Steve Darcis (78.)
Sobota
Gasquet, Herbert – Belemans, de Loore
Neděle
Jo-Wilfried Tsonga (15.) – David Goffin (7.)
Lucas Pouille (18.) – Steve Darcis (78.)

11:46 - 23.11.2017

Vrbenský vyřadil Vocela

Dalším českým tenistou, který si zajistil postup do čtvrtfinále halového turnaje ve Valašském Meziříčí, se stal Michael Vrbenský (1061.). Teprve sedmnáctiletý tenista si ve čtvrtečním duelu druhého kola dokázal poradit v ryze českém souboji s Matějem Vocelem (894.), kterého porazil za hodinu a půl po setech 6:3, 7:6(4).

11:18 - 23.11.2017

Gengel postupuje přes Nouzu

Prvním čtvrtfinalistou halového turnaje ve Valašském Meziříčí se stal Marek Gengel (648.) Dvaadvacetiletý tenista si ve čtvrtečním zápase druhého kola dokázal poradit s o tři roky mladším Petrem Nouzou (811.), kterého porazil za 58 minut po setech 6:3 a 6:4.

11:08 - 23.11.2017

Pantůčková vydřela postup

Magdalena Pantůčková (682.) se probojovala podruhé v řadě do čtvrtfinále turnaje v turecké Antalyi. Osmnáctiletá tenistka si ve čtvrtečním duelu druhého kola dokázala poradit s Rumunkou Ghioroaieovou (538.), kterou porazila po velké bitvě po setech 6:7(5), 6:3 a 7:5. Pantůčkové se v poslední době daří, v minulém týdnu došla rovněž v Antalyi až do finále.

10:59 - 23.11.2017

Nejedlý je v Turecku ve čtvrtfinále

Pavel Nejedlý (1120.) se teprve podruhé v této sezoně probojoval na turnaji ITF do čtvrtfinále. Čtyřiadvacetiletý tenista na turnaji v turecké Antayli nejdříve vyřadil nasazenou dvojku Rakušana Hampela a nyní si poradil i s Ukrajincem Aleksejenkem (1123.), avšak na postup se pořádně nadřel. Nejedlý zvítězil za dvě a půl hodiny po setech 6:4, 4:6 a 6:1. Zajímavostí je, že se oba tenisté postaví odpoledne na kurt znovu, společně totiž budou bojovat ve čtyřhře o postup do semifinále.

17:29 - 22.11.2017

Kolář v Itálii vybojoval čtvrtfinále

Zdeněk Kolář (229.) se na turnaji v italské Andrii podívá do čtvrtfinále! Český tenista zvládl souboj s Nizozemcem Igorem Sijslingem (540.), bývalým členem elitní stovky světa, kterého porazil hladce za 52 minut 6:3, 6:3. Kolář utkání zcela jasně dominoval, nečelil ani jednomu brejkbolu a naopak sám z osmi příležitostí prorazil servis soupeře hned třikrát. O postup do semifinále si zahraje s lepším z dvojice Christopher Heyman (351.)/Ricardas Berankis (141.).

16:28 - 22.11.2017

Kopřiva nedal německému kvalifikantovi šanci

Pouhých 67 minut trvalo utkání třetího nasazeného Víta Kopřivy (505.) s německým kvalifikantem Robertem Strombachsem (-). Vítězně z něho vyšel český tenista, který vyhrál hladce 6:3, 6:1 a postoupil do osmifinále.

Kellovský slaví postup do druhého kola

Na domácím turnaji ve Valašském Meziříčí se Dominik Kellovský (798.) probojoval do osmifinále, když v utkání prvního kola porazil slovenského kvalifikanta Marka Semjana (1159.) 6:3, 7:6(7). Ve druhém setu český tenista přitom nezačal vůbec dobře a prohrával 1:3, okamžitým rebrejkem se ale vrátil do hry a v pozdějším tiebreaku po odvrácení tří setbolů ukončil i dramatickou koncovku.

16:23 - 22.11.2017

Zarycká ve Španělsku skrečovala

Anastasia Zarycká (313.) nedohrála utkání prvního kola ve španělské Seville. V souboji s Francouzkou Tessah Andrianjafitrimovou (286.) za stavu 0:6, 0:3 duel skrečovala.

14:49 - 22.11.2017

Jaloviec po patnácti výhrách poprvé prohrál

Marek Jaloviec (260.) po třech halových titulech na českých futurech vyrazil na challenger do italské Andrie, kde však v úvodním kole překvapivě nestačil na domácího Filippa Baldiho (430.). S držitelem divoké karty prohrál český tenista 3:6, 4:6. Ve druhém setu přitom bojoval o vynucení si rozhodující sady a po premiérovém brejku v utkání vedl 4:2. Vzápětí ale prohrál čtyři gemy v řadě.

14:10 - 22.11.2017

Nouza ve Valmezu bez problémů postupuje

Početné pole českých osmifinalistů na turnaji ve Valašském Meziříčí rozšířil i Petr Nouza (811.). Ten si v duelu s Italem Andresem Gabrielem Ciurlettim (1397.) počínal neohroženě, když zvítězil dvakrát 6:2. Český hráč si na příjmu vypracoval celkem třináct brejkbolů, z nichž přetavil v zisk soupeřova podání pětici. Sám na servisu zaváhal pouze jednou.

12:59 - 22.11.2017

Miklová nezvládla čelit brejkbolům a prohrála

Prohru v úvodním kole si na turnaji v jihoafrickém Stellenboschi připsala Barbora Miklová (908.). Devatenáctiletá Čečka podlehla o tři roky starší Švýcarce Nině Stadlerové (895.) po setech 4:6 a 1:6, když v zápase nedokázala odvrátit ani jeden z pěti brejkbolů.

12:55 - 22.11.2017

Nasazená jednička ve Valmezu postupuje

Petr Michnev (358.) rozehrál turnaj ve Valašském Meziříčí na výbornou. Nejvýše nasazený hráč zdolal bez ztráty podání francouzského kvalifikanta Victora Ouvrarda (1354.) po setech 6:2, 6:3 a může se těšit na osmifinále. V tom jej ve čtvrtek čeká další Francouz Dan Added (1090.).

12:33 - 22.11.2017

Zedník v Antalyi dohrál

Jan Zedník (-), jenž se na turnaji v Antalyi probojoval skrze kvalifikaci do hlavní soutěže, dohrál v prvním kole. V tom čtyřiadvacetiletý Čech získal proti o deset let staršímu Ukrajinci Vadimu Aleksejenkovi (1123.) první set hladce 6:1, poté ale favorit přepnul na vyšší rychlostní stupeň a duel sety 6:3 a 6:2 otočil ve svůj prospěch.