on-line stream

00:02 - 23.09.2017

Nadal s Berdychem podlehli Kyrgiosovi se Sockem

Australsko-americká dvojice Nick Kyrgoios, Jack Sock porazila česko-španělský pár Tomáš Berdych, Rafael Nadal 6:3, 6:7(7), 10:7 a zařídila tak pro tým Světa první bod v Laver Cupu.

23:04 - 22.09.2017

Zverev ve dvou tiebreacích udolal Shapovalova a navýšil náskok Evropy

Alexander Zverev (4.) nedopustil překvapení a dokázal po dramatickém průběhu porazit Denise Shapovalova (51.) po setech 7:6(3) a 7:6(5). Shapovalov nebyl bez šance, v první setu měl dokonce setbol. Zverev svým vítězstvím zajistil vedení Evropy nad týmem Světa už 3:0.

18:29 - 22.09.2017

Konečný po skreči soupeře postoupil do finále

Michal Konečný (449.) ani v semifinále nezaváhal. První nasazený hráč turnaje v Roehamptonu navíc i ušetřil nějaké síly, protože mu soupeř Lloyd Glasspool (473.) po prvním setu, který Konečný vyhrál 6:3, zápas skrečoval. Ve finále ho čeká britský tenista Tom Farquharson (709.).

18:19 - 22.09.2017

Krejsová s Malečkovou vyhrály v Podgorici čtyřhru

Petra Krejsová s Jesicou Malečkovou dokázaly ve finále deblového turnaje v Podgorici vyzrát na slovenskou dvojici Tereza Mihalíková, Chantal Škamlová. Titul slaví po vítězství 6:2 a 6:3.

18:09 - 22.09.2017

Kilnarová ve čtvrtfinále neuspěla a v Podgorici končí

Monika Kilnarová (448.) se nestane třetí českou semifinalistkou turnaje v Podgorici. Ve čtvrtfinále se utkala s ruskou kvalifikantkou Malinou Melnikovovou a podlehla ji po setech 6:3, 1:6, 4:6.

17:32 - 22.09.2017

Thiem po boji zdolal Isnera a Evropa vede 2:0

Dominic Thiem (7.) dokázal po velkém boji porazil Johna Isnera (17.) po setech 6:7(15), 7:6(2) a 10:7 v supertiebreaku. Po odpoledním bloku tak vede tým Evropy nad týmem světa 2:0.

17:22 - 22.09.2017

Los druhého dne Laver Cupu proběhne zítra v 11 hodin

Zítra v 11:00 proběhne los druhého dne Laver Cupu. Přesný čas zatím stanoven nebyl. Do akce už by se každopádně mohly dostat největší hvězdy obou výběrů.

17:13 - 22.09.2017

Malečková porazila nasazenou jedničku Zidanšekovou

Jesice Malečkové (286.) se povedlo ve čtvrtfinále turnaje v Podgorici získat skalp nasazené jedničky Tamary Zidanšekové (198.). Slovinku porazila hladce 6:1 a 6:3. O finále se Malečková utká se svou deblovou parťačkou Krejsovou(229.).

16:52 - 22.09.2017

Krejsová porazila Buktaovou a zahraje si v Podgorici semifinále

Třetí nasazená tenistka Petr Krejsová (229.) potvrdila v Podgorici roli favoritky a Maďarku Agnes Buktaovou (299.) ve čtvrtfinále porazila po setech 6:4 a 6:0. V semifinále čeká Krejsovou pikantní souboj proti krajance Jesice Malečkové (286.), po jejímž boku nastupuje na tomto turnaji ve čtyřhře.

16:40 - 22.09.2017

Čilič si na úvod Laver Cupu poradil s Tiafoem

Marin Čilič (5.) se v historicky prvním utkání Laver Cupu utkal s Francesem Tiafoem (72.). Chorvat nad Američanem zvítězil po 2:0 na sety, přičemž oba získal až v tiebreaku, 7:6(3) a 7:6(0). Tým Evropy tedy vede nad Týmem Světa 1:0.

11:36 - 22.09.2017

Šátral končí v osmifinále, prohrál s Italem Napolitanem

Jan Šátral nedokázal na rumunském challengeru v Sibiu postoupit do čtvrtfinále. V posledním zápase podlehl Italovi Napolitanovi 6:3, 4:6 a 3:6. Šátral dlouho vedl, pak byl ale zápas v polovině přerušen a po pauze se vývoj utkání otočil.

09:46 - 22.09.2017

Plíšková vypadla s Kerberovou

Česká tenisová jednička Karolína Plíšková nezvládla čtvrtfinálový zápas v Tokiu a Němce Angelique Kerberové podlehla 6:7(5) a 5:7. První set rozhodl tiebreak, ve kterém Plíšková za stavu 5:6 dala dvojchybu. Druhá sada byla opět vyrovnaná, jenže pak měla Plíšková problém na servisu, přežila čtyři mečboly, ten pátý už ale Kerberová proměnila.

08:55 - 22.09.2017

Hradecká si zranila koleno a skrečovala zápas s Puigovou

Lucie Hradecká na turnaji v čínském Wu-chanu do druhého kola kvalifikace nepostoupila. Zápas s Monicou Puigovou totiž za stavu 4:4 v prvním setu skrečovala. „Zranila jsem si koleno,“ řekla Hradecká Tenisovému světu.

07:56 - 22.09.2017

Strýcová v Tokiu končí, nestačila na Pavljučenkovovou

Barbora Strýcová na turnaji WTA v Tokiu do semifinále neprošla. Stopku ji vystavila Ruska Anastasija Pavljučenkovová, která čtvrtfinále vyhrála 5:7, 6:3 a 6:1. Strýcová začala dobře, vyhrála první set a v tom druhém vedla 3:1. Jenže následně začalo pršet, utkání se přerušilo a po přestávce Pavljučenkovová kompletně otočila vývoj zápasu.

21:02 - 21.09.2017

Smitková v Saint-Malo prohrála bitvu s Cadantuovou

Dramatický třísetový zápas sehrála Tereza Smitková na turnaji ITF ve Francii, kde v souboji se čtvrtou nasazenou Rumunkou Alexandrou Cadantuovou prohrála 6:1, 1:6, 5:7. Ve třetím setu kladla Smitková tuhý odpor a hned třikrát dokázala svými brejky smazat ztrátu vlastních podání. Koncovka jí však unikla a Cadantuová nakonec byla šťastnější tenistkou.