17:05
Kopřiva po skreči soupeře postupuje

Pouhých 49 minut dnes strávil na dvorci ve španělském Maspalomas Vít Kopřiva (152.). Český reprezentant vedl v prvním kole tamního antukového challengeru nad domácím Javierem Barrancem Cosanem (273.) 6:2 a 1:1, když se jeho soupeř rozhodl skrečovat. Třetí nasazený Kopřiva tak postoupil do osmifinále, kde ho čeká Němec Timo Stodder (288.).

16:01
Nosková nestačila na Parksovou

Linda Nosková (91.) roli čtvrté nejvýše nasazené hráčky na halovém podniku kategorie WTA 125 v Andoře nepotvrdila a vypadla hned v prvním kole. V tom Češka nestačila na Alycii Parksovou (134.) ze Spojených států, s níž prohrála za dvě hodiny a tři minuty po setech 6:7(5), 6:2 a 2:6. Nad překvapivou čtvrtfinalistkou říjnové pětistovky v Ostravě vedla Nosková v úvodním setu už 4:0. Za stavu 5:4 pak osmnáctiletá favoritka neproměnila na příjmu tři setboly, zatímco Američanka v tiebreaku hned svůj první ano. Ve druhém setu už se Noskové náskok dvou brejků podařilo udržet, v rozhodujícím dějství ale střádala až příliš chyb a uhrála už jen dva gemy.