22:53
LC: Tým světa slaví první výhru, zabodoval De Minaur

Večerní program úvodního hracího dne odstartovalo první vítězství Týmu světa během letošního Laver Cupu. O první bod se postaral Australan Alex De Minaur (22.), který otočil souboj s Andym Murraym (43.) a porazil jej po dvou a půl hodinách 5:7, 6:3, 10:7. Murray nebyl bez šance ani ve druhém setu, ač ztratil podání už ve třetí hře. V osmém gemu si totiž vypracoval dva brejkboly a mohl srovnat na 4:4. To se mu ale nepovedlo a De Minaur jeho zaváhání využil hned v deváté hře, ve které proměnil třetí setbol na returnu. Rozhodnout tak musel supertiebreak, v němž se oba hráči tahali o svá podání. Šťastnější byl v koncovce De Minaur, který za stavu 7:6 dokázal vybojovat klíčový mini-brejk a duel už doservíroval.

18:03
LC: Evropa vede 2:0, Tsitsipas ztratil jen tři hry

Evropský tým se v Londýně ujal po odpolední části programu vedení 2:0. Druhý bod získal řecký tenista Stefanos Tsitsipas (6.), který deklasoval Diega Schwartzmana (17.) za 77 minut hry 6:2, 6:1. Argentinský tenista, který s Tsitsipasem prohrál i před měsícem na Masters v Cincinnati, v utkání ztratil hned pětkrát podání a nedokázal hernímu stylu favorita čelit.

16:33
LC: Ruud poslal Evropu do vedení

Letošní ročník Laver Cupu odstartoval zápas mezi světovou dvojkou Casperem Ruudem a Američanem Jackem Sockem (128.), bývalou světovou osmičkou. Norský tenista zvítězil po necelých dvou hodinách 6:4, 5:7, 10:7. Ruudovi se po solidně odehraném prvním setu nepovedlo ve druhé sadě vybojovat ani jeden brejkbol a naopak v jedenáctém gemu čistou hrou o podání přišel. Nor neměl ani ideální vstup do supertiebreaku a prohrával 0:3. Ziskem šesti míčků v řadě ovšem skóre otočil, a byť následně takřka ztratil vedení 7:4, v koncovce se mu povedlo odskočit a následně zvítězit 10:7. Evropa se díky tomu dostala do vedení 1:0.

16:04
Bartoň v bitvě porazil druhého nasazeného Paulsona

České derby ve čtvrtfinále Moneta Pardubice Open se stalo kořistí divoké karty Hynka Bartoně (1485.). Osmnáctiletý český tenista porazil svého krajana a druhého nasazeného Andrewa Paulsona (391.) po více než dvouapůlhodinové bitvě 7:5, 4:6, 7:6(7). Přestože Paulson byl výrazným favoritem utkání a ve třetím setu vedl už 5:3, o náskok přišel a rozhodnout musel až závěrečný tiebreak. V něm Bartoň čelil dvěma mečbolům, se kterými si ale dokázal poradit a nakonec po výsledku 9:7 strhnul vítězství na svou stranu. V semifinále si Bartoň zahraje s o rok starším Američanem s českými kořeny Tobym Kodatem (845.).

13:45
Malečková s Voráčovou zvládly semifinále

Jesika Malečková s Renatou Voráčovou si připsaly už svou třetí výhru na právě konaném antukovém turnaji v Budapešti, který patří do kategorie WTA 125. České tenistky udolaly v pátečním semifinále Maďarku Tímeu Babosovou a Slovinku Tamaru Zidanšekovou 6:3, 3:6 a 10:6, když ukořistily poslední čtyři míčky v klíčovém supertiebreaku.

13:15
Jebavý s Pavláskem jsou opět ve finále

Roman Jebavý a Adam Pavlásek si po týdnu opět zahrají o trofej na antukové akci kategorie ATP Challenger 125. Finalisté z polského Štětína přehráli v semifinále turnaje v italském Janově venezuelsko-slovenskou dvojici Luis David Martínez, Igor Zelenay 6:4 a 7:5. Čeští tenisté prohrávali v obou setech o brejk (2:4, respektive 0:3), vždy ale dokázali průběh otočit. Sedmadvacetiletý Pavlásek, který se začal naplno věnovat čtyřhře teprve před šesti měsíci, postoupil už do svého desátého letošního finále na challengeru.

13:02
Menšík si semifinále nezahraje

Jakub Menšík (589.) dohrál na antukové pětadvacítce v Pardubicích ve čtvrtfinále, kde ho zastavil třetí nasazený Felix Gill (436.) z Velké Británie po setech 6:4, 4:6 a 2:6. Utkání trvalo dvě hodiny a 11 minut. Sedmnáctiletý český tenista získá za čtvrtfinálovou účast tři body do žebříčku, posune se tak o přibližně 10 až 15 míst vzhůru.