19:10
LC: Evropská dominance skončila, Tým světa slaví premiérové vítězství!

Tým světa dokázal v londýnské O2 aréně poprvé v historii Laver Cupu dosáhnout na celkové prvenství! V třídenním zápolení se výběru zbytku světa povedlo Evropany porazit 13:8 a ukončit jejich dominanci. Tým Evropy se tak po čtyřech lavercupových vítězstvích v řadě musí poprvé smířit s porážkou. Rozhodující vítězství připsal na konto Týmu světa Frances Tiafoe, jenž porazil světovou šestku Stefanose Tsitsipase 1:6, 7:6(11), 10:8.

17:45
Jebavý s Pavláskem v Janově titul nezískali

Roman Jebavý s Adamem Pavláskem nedokázali na challengeru v Janově dotáhnout své působení na turnaji až k zisku trofeje. V nedělním finále podlehli třetím nasazeným Dustinovi Brownovi a Andreovi Vavassorimu za pouhých 53 minut dvakrát 2:6. Jebavý s Pavláskem se v této sezoně prokousali už do svého čtvrtého společného finále na okruhu ATP Challenger Tour, ani v jednom souboji o titul však neuspěli.

17:03
LC: Tým světa otáčí skóre! Auger-Aliassime nečekaně zdolal Djokoviče

Felix Auger-Aliassime (13.) navázal na své vítězství ve čtyřhře hned vzápětí, když vyrazil na kurt k první nedělní dvouhře a nečekaně pokořil bývalou světovou jedničku Novaka Djokoviče (7.). Kanadský tenista zvítězil nad favorizovaným soupeřem 6:3, 7:6(3) a poslal svůj tým do vedení 10:8! Vítězství Augera-Aliassimeho bylo hodně překvapivé, a to i s ohledem na Djokovičovy sobotní výkony. Ve večerním programu totiž Srb vyhrál dvouhru a následně spolu s Italem Matteem Berrettinim také čtyřhru, ale v neděli se mu nedařilo. Auger-Aliassime byl na kurtu lepší, pomohl si i 13 esy a poté, co otočil první set z 0:2, dokázal ze své převahy těžit v sadě druhé. Sice ztratil vedení 3:1, ale dotáhl souboj až do tiebreaku, v němž si vypracoval hned čtyři mečboly a druhý v pořadí dokázal proměnit.

15:54
Gengel v Tel Avivu na favorita nevyzrál

Marek Gengel (381.) v neděli nastoupil do úvodního kola kvalifikace turnaje ATP v izraelském Tel Avivu, los se s ním však příliš nepáral. Nastoupit musel proti čtvrtému nasazenému Alexandrovi Ševčenkovi (153.) z Ruska, se kterým nakonec prohrál dvakrát 4:6.

15:51
Nosková se kvalifikovala v Tallinu

Česká tenistka Linda Nosková (105.) potvrdila v kvalifikačních bojích na turnaji WTA v estonském Tallinu roli favoritky a postoupila do hlavní soutěže. V nedělním finálovém kole si poradila s Britkou Heather Watsonovou (145.) 6:1, 7:6(0). Sedmnáctiletá Nosková si v Estonsku zahraje svou celkově čtvrtou hlavní soutěž na okruhu WTA. V červenci se blýskla postupem do semifinále Livesport Prague Open, na což se pokusí v Tallinu navázat.

15:15
Samsonovová si podmanila Tokio

Třiadvacetiletá Ludmila Samsonovová (30.) nenašla na turnaji WTA v japonském Tokiu přemožitelku a dokráčela si už pro třetí letošní trofej. Ve finále proti Čchi-wen Čeng (36.) zvítězila dvakrát 7:5 a celým turnajem tak prolétla bez ztráty jediného setu. Pro ruskou tenistku se jedná už o celkově čtvrtý titul na nejvyšším okruhu.

15:13
Alexandrovová vyhrála turnaj v Soulu

Ruská tenistka Jekatěrina Alexandrovová (24.) vyhrála svůj druhý letošní turnaj. Na turnaji WTA v Soulu dokázala v nedělním finále porazit Jelenu Ostapenkovou (19.) 7:6(4), 6:0 a navázala tím na své vítězství z travnatého podniku v Hertogenboschi. Alexandrovová si podmanila celkově třetí turnaj na okruhu WTA, k tomu má ve sbírce také hattrick z podniku WTA 125k ve francouzském Limoges.

14:57
LC: Tým světa snižuje, uspěl v nedělní čtyřhře

Tým světa vstoupil do nedělního programu, během něhož se každé vítězství počítá hned za tři body, nejlepším možným způsobem. Felix Auger-Aliassime a Jack Sock zvládli úvodní čtyřhru, ve které porazili Mattea Berrettiniho a Andyho Murrayho 2:6, 6:3, 10:8. Americký tenista Sock vyhrál na probíhajícím Laver Cupu už svůj druhý deblový zápas a je tradičně velkou oporou svého týmu. I díky jeho výkonu se povedlo Týmu světa snížit stav lavercupového duelu na 7:8.

11:52
Bartoň slaví v Pardubicích překvapivý titul

Hynek Bartoň (1485.) slaví největší úspěch své zatím poměrné krátké profesionální kariéry! Osmnáctiletý český tenista si na ITF turnaji Moneta Pardubice Open proklestil cestu až k premiérovému titulu mezi dospělými. Své překvapivé tažení zakončil Bartoň, startující v Pardubicích na divokou kartu, finálovou výhrou 7:5, 7:5 proti britskému tenistovi Felixi Gillovi (436.). Bartoň se může příští týden těšit na výrazný vzestup světovým žebříčkem.