18:39
Krejčíková nestačila na Kuděrmetovovou

Barbora Krejčíková (19.) zapsala už třetí porážku v řadě, tentokrát podlehla v úvodním kole tisícovky v Cincinnati své žebříčkové sousedce Veronice Kuděrmetovové (20.) po hodině a 14 minutách dvakrát 3:6. Šestadvacetiletá Češka prohrávala v prvním i druhém setu rychle 1:5, a přestože v obou sadách snížila, Kuděrmetovová si závěr vždy pohlídala. Krejčíková se opět trápila na podání, o které navzdory šesti trefeným esům přišla hned pětkrát (udržela ho pouze čtyřikrát). K úspěchu jí tak nestačily ani dva proměněné brejkboly.

00:40
V Cincinnati prošla kvalifikací i Martincová

Do hlavní soutěže nadcházejícího podniku WTA 1000 v americkém Cincinnati postoupila po krajance Bouzkové rovněž Tereza Martincová (71.). Rozhodla o tom výhrou 7:6(4) a 6:3 nad Magdou Linetteovou (70.) z Polska. Sedmadvacetiletá Češka prohrávala se žebříčkovou sousedkou v úvodním setu už 2:5, přesto si zvládla vynutit zkrácenou hru, v níž povolila soupeřce čtyři uhrané body. Ve druhém dějství se Martincová dostala do náskoku 4:1. Za stavu 4:3 odpověděla na soupeřčin brejk rebrejkem čistou hrou, aby následně zápas dopodávala do zdárného konce.

00:35
Bouzková se kvalifikovala i v Cincinnati

Po tisícovce v Torontu prošla Marie Bouzková (47.) dvoukolovou kvalifikací rovněž v americkém Cincinnati. V jejím finále povolila pouhých pět her bývalé světové devatenáctce Donně Vekičové (82.). Chorvatku vítězka nedávného podniku WTA v Praze porazila bez ztráty servisu 6:1 a 6:4.

00:03
Carreňo-Busta si v Montréalu dokráčel pro životní titul

Pablo Carreño Busta (23.) přetavil premiérovou účast ve finále podniku ATP Masters 1000 v největší titul dosavadní kariéry! Jednatřicetiletý Španěl v Montréalu otočil finále s favorizovaným Polákem Hubertem Hurkaczem (10.), kterého za hodinu a 45 minut porazil 3:6, 6:3 a 6:3. Svou sbírku trofejí rozšířil rodák z Gijónu po třináctiměsíčním čekání na sedm.

00:03
V Torontu triumfovala Halepová

Vítězkou ženské části National Bank Open se potřetí v kariéře stala Simona Halepová (15.). Třicetiletá Rumunka po dvou triumfech z Montréalu (2016, 2018) poprvé zvítězila také v Torontu, kde na závěr přehrála po 2 hodinách a 16 minutách ve třech setech 6:3, 2:6 a 6:3 Beatriz Haddadovou Maiaovou (24.) z Brazílie. Pro bývalou světovou jedničku jde o celkově 24. singlovou trofej z elitního okruhu. Na akci kategorie WTA 1000 uspěla rodačka z Constanty podeváté v kariéře.