11:52
B. Fruhvirtová slaví na švédské antuce svůj čtvrtý titul

Brenda Fruhvirtová (318.) ozdobila letošní parádní sezónu už svým čtvrtým titulem! Po Tucumanu (2x) a Klostersu nenašla přemožitelku ani na antuce ve švédském Danderydu, turnaji kategorie ITF 25. Ve finále česká tenistka přehrála Němku Monu Barthelovou (372.) poměrem 6:1, 6:3. Celý zápas měla Fruhvirtová jasně pod kontrolou, pouze v úplně posledním gemu musela odvracet jediné čtyři brejkboly celého finále. Šňůru vítězných zápasů na turnajích ITF natáhla Fruhvirtová již na číslo deset.

08:18
Plíšková se v Torontu do finále neprobojovala

Karolína Plíšková (14.) na turnaji v Torontu končí před branami finále. Česká tenistka v semifinále nestačila na Brazilku Beatriz Haddadovou Maiaovou (24.), které podlehla za dvě hodiny a tři minuty 4:6, 6:7(7). V prvním setu Plíšková prohrávala už 1:5 a přestože dokázala snížit na 4:5, ztrátu první sady už neodvrátila. Ve druhém setu to naopak byla česká tenistka, která začala lépe, když si vypracovala vedení 3:0 a následně 5:2. Haddadová Maiaová ovšem dokázala ztrátu jednoho brejku smazat a druhá sada nakonec dospěla do tiebreaku. V něm si Plíšková vypracovala i jeden setbol, který však nevyužila. Její brazilská soupeřka následně proměnila svůj druhý mečbol. Ve finále se proti Haddadové Maiaové postaví Simona Halepová (15.).