21:17
Krejčíková se Šibaharaovou postupují

Barbora Krejčíková a Ena Šibaharaová úspěšně vstoupily do hlavní soutěže čtyřhry v anglickém Eastbourne. První nasazené si v úvodním kole poradily s Alexou Guarachiovou a Andrejou Klepačovou, které porazily 6:3, 6:4.

18:25
Los mužské kvalifikace Wimbledonu

Jonáš Forejtek (232.) – Dennis Novak (AUT, 147.)
Zdeněk Kolář (111.) – Dudi Sela (ISR, 796.)
Vít Kopřiva (139.) – Ramkumar Ramanathan (IND, 166.)
Lukáš Rosol (269.) – Thiago Seyboth Wild (BRA, 254.)
Dalibor Svrčina (172.) – Vasek Pospisil (CAN, 133.)

17:12
Haddad Maiaová vyhrála druhý turnaj v řadě

Brazilka Beatriz Haddad Maiaová (32.) se nachází v životní formě. V Birminghamu získala svůj druhý titul na okruhu WTA v řadě, když v neděli napřed urvala postup do finále přes Simonu Halepovou a následně jí v odpoledním souboji o titul za stavu 5:4 skrečovala Číňanka Šuaj Čang (8.). Šestadvacetiletá Haddad Maiaová, která až do začátku letošní travnaté část sezony na okruhu WTA netriumfovala, získala svůj druhý kariérní titul.

17:02
Džabúrová si podmanila Berlín

Turnaj WTA v Berlíně se stal kořistí tuniské tenistky Ons Džabúrové. Světová čtyřka v nedělním finále vedla nad Belindou Bencicovou (17.) 6:3, 2:1, načež jí Švýcarka duel vzdala kvůli zranění kotníku. Džabúrová získala druhý titul v probíhající sezoně.

16:55
Berrettini protáhl vítěznou sérii

Matteo Berrettini (10.) na travnatých turnajích řádí. Italský tenista se po triumfu ve Stuttgartu prokousal k turnajové trofeji i v londýnském Queen's Clubu a protáhl svou vítěznou sérii na devět zápasů. Tentokrát porazil Srba Filipa Krajinoviče (48.) 7:5, 6:4.

16:53
Medveděv prohrál druhé finále v řadě

Travnatá část sezony zatím Daniilu Medveděvovi vychází jen zčásti. Dvakrát se sice světová jednička probila do finále, ale turnajový primát ani v jednom případě nevybojovala. Tentokrát ruského tenistu v německém Halle zastavil Polák Hubert Hurkacz, který zvítězil 6:1, 6:4 a vybojoval první titul na trávě.

14:39
Bejlek vyhrála druhou šedesátku v kariéře

Turnaj Mácha Lake Open 2022 korunoval v neděli svou letošní šampionku. Stala se jí šestnáctiletá Sára Bejlek (269.), která ve finále porazila dvakrát 6:4 Jesiku Malečkovou (249.). Talentovaná česká hráčka vítězstvím navázala na svůj loňský triumf na šedesátce v Olomouci a celkově vybojovala třetí profesionální titul.

13:23
Siniaková triumfovala ve čtyřhře v Berlíně

Kateřina Siniaková získala na trávě v Berlíně titul ze čtyřhry, poté co po boku své australské spoluhráčky Storm Sandersové porazila francouzsko-švýcarský pár Alize Cornetová, Jil Teichmannová 6:4, 6:3. Česko-australský pár v celém utkání nabídl soupeřkám jen dva brejkboly a jen jednou přišel o podání. Siniaková se Stormovou byly naopak nebezpečné v téměř každém gemu na příjmu a v obou setech prolomily dvakrát servis soupeřek. Češka s Australankou slaví titul hned na svém prvním společném turnaji.