19:08
Hradecká s Mirzaovou postupují

Lucie Hradecká se Sanjou Mirzaovou zvládly i svůj druhý zápas na letošním Roland Garros a slaví postup do osmifinále. V souboji se Slovinkami Kajou Juvanovou a Tamarou Zidanšekovou zvítězily ve dvou setech 6:3, 6:4. Česko-indický pár v prvním setu spolehlivě servíroval a došel si pro vítězství po brejku v sedmém gemu. Druhý set byl o poznání divočejší. Hradecká s Mirzaovou se dvakrát dostaly do vedení s výhodou brejku, ale v obou případech o toto vedení přišly. Na kurtu následovalo čekání na příležitost, která přišla v desátém gemu. Hradecká s Mirzaovou si na returnu vypracovaly dva mečboly, hned první využily a v Paříži postoupily do osmifinále.

16:19
Badosaová skrečovala utkání 3. kola

Spolufavoritka Roland Garros Paula Badosaová (4.) končí na pařížském grandslamu ve třetím kole. Španělská tenistka byla v průběhu utkání s Ruskou Veronikou Kuděrmetovovou (29.) ošetřována a za stavu 3:6, 1:2 nakonec kvůli zdravotním problémům skrečovala.

16:11
Sabalenková neudržela vedení

Světová sedmička Aryna Sabalenková je další členkou elitní světové desítky, která se s Roland Garros loučí už během prvního týdne. V duelu s Italkou Camilou Giorgiovou (30.) sice vyhrála první set, ale pak její hra doslova odešla. Giorgiová svou soupeřku začala po kurtu prohánět a oslavila drtivé vítězství 4:6, 6:1, 6:0.

15:46
Barnat s Dudou na titul nedosáhli

Čeští tenisté Jiří Barnat s Filipem Dudou titul na jabloneckém turnaji ITF nevybojovali. Ve finále podlehli nasazeným čtyřkám Calvinu Hemerymu a Damienu Wengerovi ve dvou setech 4:6, 4:6. Čechům se ve druhém setu povedlo probít do vedení 4:2, pak ale francouzsko-švýcarský pár zvládl vybojovat čtyři gemy v řadě a vybojoval na svém prvním společném turnaji hned titul.

14:52
Kučmová slaví ve Slovinsku deblový titul

Aneta Kučmová s Mancou Pislakovou vyhrály titul na turnaji ITF ve slovinském Kršku. Ve finále čtyřhry dokázaly turnajové dvojky porazit nasazené trojky Viktorii Borodulinovou a Sashi Kempsterovou za pouhých 52 minut 6:1, 6:2.

12:58
Kučmová prošla do finále v Kršku

Aneta Kučmová (635.) zvládla semifinálové utkání ve slovinském Kršku a zahraje si o titul na okruhu ITF. Česká tenistka se popasovala jak s Jessie Aneyovou (447.) ze Spojených států, tak s deštěm, který v první sadě utkání přerušil, a zvítězila jednoznačně 6:1, 6:3.