20:14
DC: Djokovič srovnal na 1:1, rozhodne čtyřhra

Novak Djokovič (1.) potvrdil roli výrazného favorita a srovnal semifinálový souboj s Chorvatskem na 1:1. V souboji jedniček s bývalou světovou trojkou Marinem Čiličem (30.) sice čelil osmi brejkbolům, ale ani jednou nepřišel o podání a zvítězil ve dvou setech 6:4, 6:2. Po vyrovnaném prvním setu se Djokovičovi povedlo ve druhé sadě zcela převzít kontrolu nad zápasem, získal od stavu 0:1 pět her v řadě a duel následně hladce doservíroval.

18:24
DC: Gojo poslal Chorvaty do vedení

První zápas semifinále Davis Cupu mezi Chorvatskem a Srbskem má nečekaného vítěze. Favorizovaný Dušan Lajovič (33.) nestačil na člena třetí stovky světa Bornu Goju (279.), jemuž podlehl 6:4, 3:6, 2:6 a pustil soupeře do vedení. Gojo sice v prvním setu neudržel vedení 4:1 a prohrál pět her v řadě, ale od druhé sady už byl o něco lepším hráčem na kurtu. Sice znovu neudržel vedení 3:0, ale po ztrátě podání v páté hře se prosadil rychle na returnu v šestém gemu a prostřední set dopodával. V rozhodující sadě si pak vypracoval výhodu dvou brejků a za stavu 4:0 mu už stačilo si jen hlídat servis.

16:53
Rosol si ve Forli zahraje o titul

Lukáš Rosol postoupil spolu s Vitalijem Sačkem do finále čtyřhry na challengeru v italském Forli. Česko-ukrajinská dvojice přehrála ve třech setech nasazené jedničky Andreu Vavassoriho a Davida Hernandeze 6:3, 2:6, 10:6.

16:52
Paulson vyhrál poosmé v řadě

Andrew Paulson (756.) si připsal už osmé vítězství v řadě. Dosáhl jej na turnaji v tuniském Monastiru, kde ve čtvrtfinále porazil Litevce Matase Vasiliauskase (1696.) ve dvou setech 6:1, 6:2.