18:40
Američanka Ann Liová vybojovala premiérový titul

Jednadvacetiletá Američanka Ann Liová vybojovala svůj premiérový titul na okruhu WTA. Na turnaji ve španělském Tenerife porazila ve finále Kolumbijku Marii Camilu Osoriovou Serranovou ve dvou setech 6:1, 6:4.

18:30
Karacev vybojoval druhý titul na okruhu

Jedna z komet letošní sezony, Rus Aslan Karacev, jenž vstupoval do roku 2021 ze druhé stovky světa, slaví druhý titul na okruhu ATP. Po březnovém vítězství v Dubaji se raduje z prvenství na domácím podniku v Moskvě, kde v nedělním finále porazil Chorvata Marina Čiliče 6:2, 6:4. Díky tomuto úspěchu poprvé v kariéře nahlédne do TOP 20 na žebříčku ATP, když se posune na 18. příčku.

18:25
Sinner získal už čtvrtý letošní titul

Skvělou letošní formu potvrdil na halovém turnaji v Antverpách Ital Jannik Sinner. Dvacetiletý tenista získal v Belgii už čtvrtý letošní titul (předchozí trofeje získal v Melbourne, Washingtonu a na začátku října v Sofii), když ve finále porazil Diega Schwartzmana 6:2, 6:2. Italský mladík, který si letos zahrál rovněž finále na Masters v Miami, svým triumfem přiživil naděje na postup na domácí Turnaj mistrů, když po antverpském titulu nyní ztrácí na postupovou pozici pouze 110 bodů.

17:22
L. Fruhvirtová otočila duel s Britkou Silvaovou

Lindě Fruhvirtové (335.) se povedlo v úvodním kole kvalifikace velkého turnaje ITF W80+H ve španělském Les Franqueses del Valles otočit náročný souboj s Britkou Eden Silvaovou (456.). Česká hráčka svou soupeřku zdolala po téměř dvou a půl hodinách boje 4:6, 7:6(6), 10:7.

17:20
Forejtek zvládl vstup do kvalifikace v Ismaningu

Jonáš Forejtek (316.) má za sebou úspěšný vstup do kvalifikace challengeru v německém Ismaningu. V úvodním kole si vyšlápl na nasazenou jedničku Ramkumara Ramanathana (191.) z Indie, kterého porazil 6:7, 7:6(1) a zahraje si o postup do hlavní soutěže s Francouzem Evanem Furnessem (280.), kvalifikační šestce.

13:39
Kontaveitová dobyla turnaj v Moskvě

Anett Kontaveitová (20.) slaví čtvrtý titul kariéry ze dvouhry. Estonská tenistka ve finále v Moskvě otočila duel proti domácí Jekatěrině Alexandrovové (37.), kterou po téměř dvou a půl hodinách hry porazila 4:6, 6:4, 7:5. Kontaveitová přitom už prohrávala 4:6, 0:4 a ve třetím setu byla za stavu 4:5 na returnu.

11:44
Nejedlý v kvalifikaci Brestu utrpěl debakl

Pavel Nejedlý (573.) ztratil další šanci zabojovat o hlavní soutěž na Challengeru ve francouzském Brestu. Osmadvacetiletý Čech v úvodním kole kvalifikace za 49 minut podlehl Alexeji Vatutinovi (346.) dvakrát 0:6.