23:53
Kopřiva v Peru skolil bývalého hráče TOP 100

Vít Kopřiva (200.) parádně vstoupil do challengerového turnaje v Limu. Čtyřiadvacetiletý Čech v prvním kole dvouhry porazil bývalého hráče elitní stovky Renzo Olivu (192.), kterého po téměř dvou a půl hodinách hry porazil 6:1, 4:6, 6:3. Kopřiva po výborném úvodním setu ve druhé sadě už vedl 4:1, od té doby ale ve zbytku sady neuhrál jediný gem. V závěrečném setu byl k vidění jediný brejk, pro který si za stavu 4:3 došel Kopřiva.

20:39
Lehečka na favorizovaného Gasqueta nevyzrál

Jiří Lehečka (167.) v úvodním kole francouzského turnaje v Brestu nestačil na domácí hvězdu a třetího nasazeného Richarda Gasqueta (76.) a na místním challengeru končí. Český tenista s francouzským veteránem prohrál za 66 minut 2:6, 4:6.

19:37
Macháč za 57 minut porazil Coppejanse

Český tenista Tomáš Macháč (140.) zvládl vstup do challengeru v německém Ismaningu a postoupil do osmifinále. Ve svém prvním utkání nasazená šestka porazila Belgičana Kimmera Coppejanse (212.) za pouhých 57 minut po setech 6:4, 6:2.

19:36
Kolář nestačil na bývalou juniorskou jedničku

Zdeněk Kolář (138.) na challengeru v Brestu nevyzrál na favorizovaného Holgera Vituse Nodskova Runeho (121.), bývalou jedničku juniorského žebříčku ITF, a končí v úvodním kole. Osmnáctiletému Dánovi podlehl ve dvou setech 3:6, 3:6.

17:30
Fruhvirtová se kvalifikovala na osmdesátce ve Španělsku

Linda Fruhvirtová (336.) zvládla v ponděli na turnaji ITF ve španělském Les Franqueses del Valles hned dva kvalifikační zápasy a pronikla do hlavní soutěže. Napřed ve druhém kole porazila domácí Jordinu Ramírezovou 6:1, 6:2 a prošla do finálového kola. V něm pak přehrála Rumunku Miriam Bulgaruovou (394.) 6:4, 6:1 a vybojovala postup do hlavního pavouka turnaje, jenž je dotován částkou 80 tisíc dolarů.