19:54
Tým Evropy vyhrál Laver Cup v Bostonu

Dominantní výkon předvedl o víkendu v Bostonu tenisté týmu Evropy ve čtvrtém ročníku Laver Cupu. Tým Světa porazili suverénně 14:1, když rozhodující vítězství připsali hned v prvním nedělním utkání, v němž Alexander Zverev a Andrej Rubljov porazili Reillyho Opelku a Denise Shapovalova 6:2, 6:7(4), 10:3. Evropa tak nadále obhajuje své vítězství a i počtvrté v řadě Laver Cup ovládla.

19:11
Macháč vstoupil do kvalifikace v Sofii výhrou

Tomáš Macháč (138.) úspěšně zahájil svou pouť kvalifikací turnaje ATP v bulharské Sofii, když si v úvodním kole poradil s Polákem Kacperem Žukem (168.), jehož porazil 6:4, 6:2. Sedmý nasazený si v pondělním finálovém kole zahraje o svou čtvrtou účast v hlavní soutěži turnaje nejvyšší kategorie (včetně dvou grandslamových hlavních soutěžích) proti Ukrajinci Iljovi Marčenkovi (152.).

18:09
Souboj debutantů v Nur-Sultanu vyhrál Kwon

Finále turnaje v kazašském Nut-Sultanu proti sobě svedlo dva hráče, kteří v souboji o titul na okruhu ATP debutovali. V neděli byl nakonec úspěšnější Korejec Soon-woo Kwon (82.), který získal titul po výhře 7:6(6), 6:3 nad Australanem Jamesem Duckworthem (65.).

17:50
Hurkacz vybojoval už třetí letošní titul

Čtyřiadvacetiletý polský tenista Hubert Hurkacz potvrdil, že se v probíhající sezoně nachází v životní formě. Světová třináctka vybojovala po turnajích v Delrach Beach a Miami už třetí letošní titul, když ve finále halového turnaje v Métách porazila Pabla Carrena-Bustu 7:6(2), 6:3. Celkově se Hurkacz raduje už ze své čtvrté trofeje na okruhu ATP.

16:35
Kontaveitová bez ztráty setu ovládla turnaj v Ostravě

Estonská tenistka Anett Kontaveitová (30.) se stala šampionkou druhého ročníku turnaje J&T Banka Ostrava Open. V nedělním finále si poradila se světovou dvanáctkou Marií Sakkariovou, kterou porazila 6:2, 7:5 a bez ztráty setu oslavila zisk největšího titulu v kariéře.

13:59
Poljak se v Rumunsku nekvalifikuje

David Poljak (475.) na challengeru v rumunském Sibiu vypadl už v úvodním kole kvalifikace. Českého tenistu překvapil Jan Bondarevskij (590.), se kterým Poljak prohrál 5:7, 6:3, 3:6.

13:31
Debl Mirzaová, Čang v Ostravě získal titul

J&T Banka Ostrava Open poznal vítězky čtyřhry. Titul z kategorie WTA 500 si odveze dvojice Mirzaová, Čang, která ve finálovém střetnutí porazila debl Christianová, Routliffeová 6:3, 6:2. Druhé nejvýše postavené tenistky turnaje během úvodní sady dosáhly na jeden brejk, v šestém gemu zužitkovaly druhou šanci na returnu v zápase. Indicko-čínský pár ve druhém setu dvakrát vzal soupeřkám podání, sám nečelil jediné hrozbě.

13:27
Lehečka slaví druhou trofej z challengeru

Jiří Lehečka (195.) na challengeru v Bukurešti slaví druhý letošní titul z této kategorie v singlu, celkově v dosavadním roce triumfoval už počtvrté. Devatenáctiletý Čech ve finále porazil Slováka Filipa Horanského (204.) 6:3, 6:2.

11:50
Misolic dobyl Moneta Pardubice Open:

Český turnaj Moneta Pardubice Open je už minulostí. Poslední nedělní duel ve dvouhře si pro sebe podmanil Rakušan Filip Misolic (461.), který ve finále porazil Henri Squireho (758.) 7:5, 6:3. Dvacetiletý mladík tak dobyl pátý letošní turnaj v singlu.