17:35
Kvitová si finále v Ostravě nezahraje

Petra Kvitová nepředvedla v semifinále turnaje WTA v Ostravě příliš povedený výkon. Českou hráčku sráželo vysoké množství nevynucených chyb a naopak ji nikterak nepomáhalo, že Anett Kontaveitová hrála takřka strojový tenis s minimem zaváhání. Kvitová tak nakonec po porážce 0:6, 4:6 končí a druhé finále v sezoně si nezahraje.

16:06
Sakkariová vyřadila nasazenou jedničku

První finalistkou turnaje WTA v Ostravě se stala řecká tenistka Maria Sakkariová. V semifinálovém klání si poradila s nasazenou jedničkou Igou Šwiatekovou, kterou porazila 6:4, 7:5. Nijak ji přitom nerozhodilo ani ztracené vedení 4:2, o které v průběhu druhé sady přišla.

15:50
Rosol titul v Bukurešti nezískal

Lukáš Rosol a Maximilian Marterer na turnajovou trofej na challengeru v Bukurešti nedosáhli. V sobotním finále podlehli filipínsko-americké dvojici Rubenovi Gonzalesovi a Hunterovi Johnsonovi 6:1, 2:6, 3:10.

14:53
Lehečka je potřetí v sezoně ve finále

Jiří Lehečka (195.) se po necelých dvou měsících znovu probojoval do finále turnaje ATP Challenger Tour. V Bukurešti se mu povedlo vyzrát na nasazenou jedničku a člena elitní světové stovky Stefana Travagliu (98.), jehož porazil 6:3, 7:6(3). Český tenista se sobotním vítězstvím probojoval už do třetího finále v sezoně. Zatímco na konci srpna neuspěl v polské Poznani a prohrál se Zapatou Mirallesem, o týden dříve ovládl turnaj ve finském Tampere, kde vybojoval svou premiérovou trofej v této kategorii. V nedělním finále jej čeká duel se Slovákem Filipem Horanským (204.).

11:39
Bolardt s Paulsonem slaví domácí titul

Nasazené trojky Antonín Bolardt s Andrewem Paulsonem vybojovali na domácím turnaji ITF v Pardubicích titul ve čtyřhře. V sobotním finále si poradili s turnajovými čtyřkami a svými krajany Filipem Dudou a Adamem Pavláskem, které porazili 6:4, 3:6, 10:8 a vybojovali první společný titul.

08:30
Laver Cup: Evropa vykročila za obhajobou

Úvodní hrací den Laver Cupu ovládli tenisté týmu Evropy, kteří v Bostonu obhajují vítězství ze všech tří předcházejících ročníků. Zatímco Evropané vyhráli všechny zápasy ve dvouhře, domácí tým Světa se prosadil pouze v závěrečné čtyřhře. Evropa tak vede nad Světem po pátečním programu 3:1.