18:49
Forejtek v Tampere končí v prvním kole

Jonáš Forejtek (316.) na challengeru ve finském Tampere nenašel recept na Chilana Nicolase Jarryho (265.) a končí už v prvním kole. Český tenista svému soupeři podlehl po 136 minut dlouhé bitvě 7:6(3), 3:6, 3:6.

13:50
Kopřiva premiéru na okruhu ATP zvládl

Vít Kopřiva (249.) zvládl svou premiéru v hlavní soutěži na okruhu ATP na výbornou. Ve švýcarském Gstaadu přemohl čtyřiadvacetiletý český kvalifikant za 64 minut 6:2 a 6:1 stejně starého domácího držitele divoké karty Johana Niklese (409.). Kopřiva, jenž vstupoval do utkání s nachlazením, ztratil hned na úvod servis, dalších pět brejků už ale patřilo jemu. Po hladkém vítězství si rodák z Bílovce zahraje o čtvrtfinále s nejvýše nasazeným Denisem Shapovalovem z Kanady, desátým tenistou planety.