20:25
Sabalenková ovládla madridské finále

Běloruska Aryna Sabalenková (7.) slaví svůj druhý letošní titul a posune se na čtvrtou pozici v žebříčku WTA. Ve finále Mutua Madrid Open si vyšlápla na Australanku Ashleigh Bartyovou (1.), kterou porazila za hodinu a devětatřicet minut po setech 6:0, 3:6 a 6:4. Současná světová jednička naprosto nezvládla závěr třetí sady, když od stavu 4:4 neuhrála ani jeden fiftýn. Pro běloruskou tenistku se jedná o jedenáctý singlový titul na okruhu WTA, nicméně o premiérový na antuce.

18:09
Zverev v Madridu postoupil do finále

Němec Alexander Zverev postoupil na turnaji Masters v Madridu do finále. Čtyřiadvacetiletý tenista v semifinále porazil za hodinu a osmatřicet minut Rakušana Dominica Thiema, když neztratil ani set a zvítězil 6:3 a 6:4. Thiem se v zápase trápil na podání, jeho úspěšnost prvního servisu činila pouhých 53 %.

17:20
Malečková zápas skrečovala

Jesika Malečková (298.) skrečovala semifinálový zápas turnaje ITF v americkém Naples. Stalo se tak za stavu 3:3 v první sadě, o titul si tedy na Floridě zahraje Rumunka Irina Fetecauová (307.).

17:13
Finále čeká i Niemeierovou, deblové prvenství slaví Bondarová s Zimmermannovou

Němka Jule Niemeierová (263.) se z pozice kvalifikantky probojovala až do finále pražského podniku ITF. Jednadvacetiletá tenistka v semifinále porazila Chilanku Danielu Seguelovou (203.) 6:3, 6:1, když na kurtu strávila hodinu a jednačtyřicet minut. Na Štvanici se také rozhodlo o vítězkách deblové soutěže, kterými se staly Maďarka Bondarová a Belgičanka Zimmermannová. Ty přehrály švýcarsko-rumunský pár Knollová, Ruseová, a to za hodinu a třiatřicet minut a sadách 7:6(5), 6:2.

16:26
Do finále míří Griekspoor, deblový titul získali Stachovskij a Polmans

Ve finále pražského challengeru doplní Němce Oscara Ottea (161.) Nizozemec Tallon Griekspoor (143.). Tomu se v semifinále podařilo udolat Slováka Norberta Gombose (89.), a to za hodinu a osmačtyřicet minut a po setech 7:6(5), 6:3. Známi jsou už vítězové deblové soutěže, kterými se stala australsko-ukrajinská dvojice Polmans, Stachovskij, když za hodinu a deset minut porazili 6:3, 6:4 chorvatské bratry Sabanovovy.

15:23
Martincová končí v kvalifikaci

Tereza Martincová (95.) podlehla v prvním kole kvalifikace římského turnaje WTA 1000 Australance Ajle Tomljanovicové (78.), a to za hodinu a pětapadesát minut po setech 6:2, 2:6 a 3:6. Češka měla utkání skvěle rozehrané, když v první sadě ve všech případech vzala soupeřce servis. Jenže ta poté začala podávat lépe, Martincová dostávala na returnu méně šancí a zápas ztratila.

15:16
Siniaková s Krejčíkovou slaví titul

Kateřina Siniaková a Barbora Krejčíková oslavily na turnaji WTA 1000 v Madridu svůj druhý letošní deblový titul. Česká dvojice si ve finále vyšlápla na kanadsko-nizozemské duo Gabriela Dabrowská, Demi Schuursová, které porazila za hodinu a devatenáct minut po setech 6:4 a 6:3.

13:16
Galfiová si v Praze zahraje o titul

Nenasazená Maďarka Dalma Galfiová (234.) přehrála v semifinále I.ČLTK Prague Open rumunskou nasazenou čtyřku Elenu Gabrielu Ruseovou (175.) dvakrát 6:4. Utkání trvalo hodinu a 54 minut, Galfiová v obou setech otočila nepříznivý stav 3:4 na gemy.

12:52
Palicová účast ve finále nevybojovala

Sedmnáctiletá Barbora Palicová (976.) prohrála v semifinále turnaje ITF v Káhiře s Bulharkou Gerganou Topalovovou (466.) po hodině a 36 minutách 3:6 a 2:6. Po vyrovnaném úvodu začala mít navrch nasazená trojka Topalovová, která si k postupu do finále pomohla čtyřmi proměněnými brejkboly. Naopak Palicová využila pouze jednu z jedenácti příležitostí na returnu. Navzdory porážce ale může být se svým účinkováním v egyptské metropoli spokojená – na okruhu ITF si poprvé zahrála semifinále, v žebříčku by si tak měla polepšit o několik desítek míst.

12:39
Vrbenský dohrál v semifinále

Držitel divoké karty Michael Vrbenský (318.) končí na antukovém challengeru I.ČLTK Prague Open v semifinále. Jednadvacetiletý Čech v něm prohrál s Němcem Oscarem Ottem (161.) za hodinu a 25 minut dvakrát 3:6. O osudu prvního setu rozhodl jediný brejk hned ze druhého gemu. Do druhého setu vstoupil Vrbenský ztrátou podání, náskok soupeře ale rychle smazal. Od stavu 3:3 však český tenista prohrál tři fiftýny v řadě, z toho dva při vlastním podání. Na své premiérové finále ve dvouhře na challengeru si tak ještě musí počkat.