17:25
Rosol ve Splitu dohrál

Lukáš Rosol (185.) končí v rámci singlového pavouka antukového challengeru ve Splitu už v prvním kole. Nad síly českého tenisty byl Polák Kacper Žuk (212.), jenž zvítězil za hodinu a třiadvacet minut po sadách 6:4 a 7:6(4). Rosol nebyl ve druhém setu daleko od srovnání, v tiebreaku vedl dokonce 3:2. Jenže za stavu 4:4 ztratil servis, na což už nedokázal odpovědět.

16:33
Karacev končí už ve druhém kole

Rus Aslan Karacev (29.), kometa letošní sezony, dohrál na antukovém turnaji kategorie Masters v Monte Carlu už ve druhém kole. V něm nestačil na Řeka Stefanose Tsitsipase (5.), jemuž podlehl za hodinu a čtyřiadvacet minut po setech 3:6 a 4:6. Ruský tenista si během duelu vypracoval hned čtyři brejkboly, jenže ani jeden nevyužil, což ho stálo případné zdramatizování celého klání.

15:26
Kolář ztratil pouze čtyři gemy

Zdeněk Kolář (225.) vstoupil v chorvatském Splitu po dvou jasných výhrách v kvalifikaci vítězně i do hlavní soutěže. V jejím úvodním kole nedal šanci Marcu Polmansovi (149.), kterého porazil za 68 minut dvakrát 6:2. Český tenista nenabídl turnajové dvojce za celý zápas ani jeden brejkbol a uštědřil Australanovi už devátou porážku v řadě. A zatímco tak Polmans na první letošní výhru stále čeká, Kolář musí vyhlížet pouze jméno svého osmifinálového soupeře. Tím bude další Australan Vukic, který porazil domácího držitele divoké karty Kekeže.

10:55
Medveděv měl v Monte Carlu pozitivní test na covid

Velká smůla potkala na právě konaném Masters v Monte Carlu Daniila Medveděva. Druhý hráč žebříčku se měl na monacké antuce pokusit snížit ztrátu na světovou jedničku Novaka Djokoviče, kvůli pozitivnímu testu na covid ale o start na prestižní akci přišel. O nepříjemné novině právě informovala asociace ATP.

09:09
Fruhvirtová a Martincová si v Charlestonu zahrají čtyřhru

Linda Fruhvirtová a Tereza Martincová si na turnaji WTA v Charlestonu zahrají kromě dvouhry i čtyřhru. Češky se do deblového pavouka dostaly jako náhradnice za Japonky Misaki Doiovou a Nao Hibinovou, které měly plnit roli třetích nasazených.