18:20
Koláře v Eckentalu vyzve Blancaneaux

Zdeněk Kolář (229.) už zná jméno svého prvního soupeře na halovém challengeru v Eckentalu. Bude jím francouzský tenista Geoffrey Blancaneaux (278.), který zvládl svůj zápas v kvalifikaci. V jediném vzájemném zápase těchto hráčů zvítězil Kolář 3:6, 6:3 a 6:2 (Braga 2019, antuka).

15:32
Rubljov slaví titul ve Vídni

Andrej Rubljov (8.) na turnaji kategorie ATP Tour 500 ve Vídni dokráčel už ke svému pátému titulu v sezóně! Třiadvacetiletý Rus ve finále porazil bez ztráty podání překvapení turnaje Lorenza Sonega (42.) za hodinu a 18 minut dvakrát 6:4. Celkově je to pro něj sedmý titul v kariéře. Tímto úspěchem si zajistil premiérový start na Turnaji mistrů.

14:45
Turnaj mistrů se uskuteční bez diváků

Organizátoři londýnského Turnaje mistrů (neboli ATP Finals) oznámili, že se na základě rozhodnutí britské vlády tato prestižní akce bude konat podle původních plánů, tedy od 15. do 22. listopadu. V londýnské O2 aréně se bude hrát za zavřenými dveřmi. Titul bude obhajovat Stefanos Tsitsipas. Účast si dosud zajistili také Novak Djokovič, Rafael Nadal, Dominic Thiem, Daniil Medveděv a Alexander Zverev. Blízko ke startu mají Andrej Rubljov a Diego Schwartzman.

14:34
Turnaj v Nur-Sultanu získal Millman

Podnik ATP Tour 250 v kazašském Nur-Sultanu ovládl John Millman (45.), když ve finále porazil za hodinu a 49 minut Adriana Mannarina (39.) 7:5 a 6:1. Pro jednatřicetiletého Australana se jedná o první singlový titul na okruhu ATP v kariéře a v žebříčku si polepší na 38. příčku. Mannarino si pohoršil svou finálovou bilanci na jediné vítězství a devět porážek.

12:34
Poljak v Egyptě finále neovládl

David Poljak (482.) za dvě hodiny a šestadvacet minut podlehl ve finále turnaje ITF v egyptském Šarm aš-Šajchu Američanovi Felixu Corwinovi (544.) po setech 6:4, 2:6, 6:7(4). Pro českého hráče to byla druhá letošní finálová účast na okruhu ITF, ani ta první ovšem nebyla úspěšná.

12:27
Sisková na titul nedosáhla

Anna Sisková (579.) prohrála ve finále turnaje ITF v egyptském Šarm aš-Šajchu s Indkou Bhosaleovou (451.) po setech 3:6 a 5:7. Devatenáctiletá tenistka držela v obou setech se soupeřkou krok až do samotných závěrů, jenže v těch měla méně štěstí. Pro Siskovou se jednalo o třetí finálovou účast na okruhu ITF v tomto roce.