17:16
Plíšková s Muchovou uspěly ve čtyřhře

Karolína Plíšková s Karolínou Muchovou zvládly vítězně čtyřhru, která zakončila páteční program Tipsport Elite Trophy. Reprezentantky černého týmu porazily německo-polský pár Petkovicová, Swiateková za hodinu a půl po setech 6:1 a 7:6(4). Hráčky růžového týmu měly v tiebreaku druhého setu vedení 4:2, ale od té doby již získávaly body pouze Muchová s Plíškovou, které dovedly utkání do vítězného konce.

14:55
Tipsport Elite Trophy: Muchová porazila Petkovicovou

Karolína Muchová (26.) získala pro černý výběr první bod, když si poradila s Andreou Petkovicovou (86.). Hráčka z elitní třicítky měla utkání pod kontrolou a za 63 minut se mohla radovat z výhry 6:1 a 6:3.

13:32
Tipsport Elite Trophy: Marková na úvod přehrála Hindovou

V souboji nových tváří akce Tipsport Elite Trophy uspěla Johana Marková (408.) z růžového týmu, když porazila Denisu Hindovou (939.) za hodinu a devět minut 6:1 a 6:3. Jednadvacetiletá Marková vedla už 6:1 a 2:0, o tři roky mladší Hindová ale dokázala druhou sadu třemi gemy v řadě zdramatizovat. Posléze získala iniciativu znovu Marková, která utkání díky sérii čtyř vyhraných her ukončila. Růžový tým vede nad černým výběrem 1:0.