14:09
Kopřiva na Zvereva nestačil

Vít Kopřiva (309.) končí na halovém challengeru v Cherbourgu v úvodním kole, v němž nestačil na zkušeného Mischu Zvereva (272.). Starší bratr světové sedmičky Alexandera zvítězil po setech 6:2 a 7:5. Kopřiva si se soupeřovým netypickým stylem servis – volej dlouho nevěděl rady, od stavu 2:6 a 0:4 se ale přeci jen začal dostávat úspěšnými prohozy do hry a vynutil si zdramatizování zápasu. Za stavu 5:6 pak byl dvaadvacetiletý Čech míč od zkrácené hry, gembol ale nevyužil a nakonec hru ztratil skrze shodu.

12:54
Siniaková prohrála i potřetí

Kateřina Siniaková (59.) neuspěla ani při svém třetím letošním singlovém vystoupení. Třiadvacetiletá Češka podlehla na halovém podniku v Petrohradu osmé nasazené Kazašce Jeleně Rybakinové (25.) za hodinu a 20 minut 3:6, 4:6 a stále tak v letošní sezóně neuhrála ve dvouhře ani sadu.

12:19
Pavlásek končí v Indii v prvním kole

Adam Pavlásek (380.) se v indickém Bengalúru objevil poprvé v této sezóně v hlavní soutěži challengeru, souboj úvodního kola s Francouzem Laurentem Lokolim (349.) ale nezvládl. Pavlásek prohrál 3:6 a 6:7(4), přestože ve druhé sadě vedl už 3:0.

10:37
Šafránek slaví první výhru v sezóně

Český tenista Václav Šafránek (329.) porazil na challengeru v indickém Bengalúru Fabrizia Ornaga (395.) z Itálie a slaví tak na třetí pokus premiérové letošní vítězství. Šafránek nečelil v úvodním setu jedinému brejkbolu, sám pak dvě možnosti na prolomení soupeřova podání ve čtvrtém a šestém gemu nevyužil. Rozhodnout tak musel tiebreak, v němž nabral Čech rychle manko tří bodů, nakonec ale po obratu zvítězil 7:5. Ve druhém setu ztratil Šafránek za stavu 2:3 poprvé servis, na protivníkův brejk ale dokázal ihned zareagovat, za stavu 5:5 pak ovládl na příjmu i nejdelší gem v zápase a zakrátko zápas doservíroval na konečných 7:6(5), 7:5.