17:23
Vrbenský double v Turecku nezískal

Michael Vrbenský (421.) si z turecké Antalyai odveze jen titul že čtyřhry. Ve finále dvouhry proti Giovanni Foniovi (599.) sice získal první set 6:4, následující dvě sady ale prohrál 4:6, 3:6 a pátou trofej ze singlu tak nevybojoval.

16:51
Martincová se v Petrohradu nekvalifikovala

Tereza Martincová (152.) prohrála ve finále kvalifikace WTA v Petrohradu. Česká tenistka v utkání o hlavní soutěž nestačila na čtvrtou nasazenou Kristie Ahnovou (97.) 6:7(1), 4:6. Martincová přitom za stavu 5:3 v prvním setu podávala na vítězství v sadě, v průběhu úvodního setu měla dva setboly, ani to však k zisku setu nepomohlo. Češka také úspěšně vstoupila do druhé sady, vedla 2:0, v šesté hře si ovšem o servis přišla, stejně jako za stavu 4:5, což bylo rozhodující.

14:51
Veselý získal druhý titul z kategorie ATP!

Jiří Veselý (107.) se poprvé od začátku roku 2015 dočkal titulu z okruhu ATP. Po Aucklandu v neděli dobyl turnaj v Puné, kde ve finále porazil Jegora Gerasimova (90.) 7:6(2), 5:7, 6:3.

11:55
Sisková slaví první titul ve dvouhře

Anna Sisková (594.) potvrdila parádní začátek sezóny ziskem titulu ve španělské Palmanově. Osmnáctiletá Češka ve finále zametla s domácí Albou Reyovou Garciaovou (1181.) 6:3, 6:1. Sisková v úvodním setu dvakrát vzala protihráče podání, na začátku druhého se musela vypořádat se ztrátou servisu. Následně ale získala šest gemů v řadě. Česká tenistka by se triumfem poprvé měla dostat do TOP 550, což by mělo znamenat nejlepší umístění kariéry.

11:51
Kopřiva prošel přes Pospíšila do finále kvalifikace

Vít Kopřiva (307.) lépe ustál vzájemný zápas se svým trenérem Jaroslavem Pospíšilem (648.), kterého v prvním kole kvalifikace challengeru v Cherbourgu přehrál dvakrát 6:2. Kopřiva během utkání nečelil jedinému brejkbolu, na podání Pospíšila naopak uspěl ve čtyřech případech z jedenácti.

11:02
Gengel se druhého titulu nedočkal

Marek Gengel (519.) si na druhý titul ze dvouhry musí ještě počkat. Čtyřiadvacetiletý hráč padl ve finále dvouhry Šarm aš-Šajch, kde mu stopku vystavil Alessandro Bega (382.), se kterým Gengel prohrál 4:6, 2:6. Čech svoji jedinou trofej ze dvouhry získal loni v říjnu právě na jihu Egypta.

09:37
Clijstersová přijala divokou kartu do Dubaje

Bývalá nejlepší hráčka světa Kim Clijstersová se při svém prvním turnaji po návratu ukáže v Dubaji. Šestatřicetiletá Belgičanka se na lukrativní destinaci představí poté, co přijala divokou kartu od pořadatelů. Podnik WTA se rozjede 17. února, skončí posledním dnem měsíce. Clijstersová o této novince informovala na oficiálním twitterovém účtu.

09:06
Fed Cup: Američanky zvládly až čtyřhru

Nečekané drama se událo v závěrečném duelu kvalifikace Fed Cupu. Ačkoliv Američanky vedly nad Lotyškami 2:0 na zápasy, musely se strachovat až do poslední čtyřhry.
Vítězka Australian Open Sofia Keninová nejprve prohrála s Jelenou Ostapenkovou 3:6, 6:2, 2:6, následně Serena WIlliamsová poprvé nezvládla dvouhru ženské týmové soutěže, když padla s Anastasijí Sevastovovou 6:7(5), 6:3, 6:7(4). Do čtyřhry nastoupily debly Matheková-Sandsová, Keninová proti dvojici Ostapenková, Sevastovová. Američanky nakonec uspěly 6:4, 6:0.